Antyszprycha

Co miłego mnie dzisiaj spotkało ?

Rekomendowane odpowiedzi

Antyszprycha

Adekwatnie do tematu " Co mnie dzisiaj wku****o ? Jeśli oczywiście pozwolicie :)

Podczas dzisiejszej jazdy duktem leśnym, dostrzegłem z daleka nadjeżdżający samochód i zjechałem na bok. Kierowca zwolnił, uchylił okno i powiedział "Dziękuje Panu bardzo" - to miłe być życzliwym wobec siebie. Mam nadzieję, że dzień minął temu Panu bardzo udanie !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Mnie dziś udało się rozwiązać zagadkę z napędem w rowerze szosowym dzięki jednej osobie z naszego forum oraz jednej osobie z konkurencyjnego forum :) Odczytałem bardzo merytoryczną wiadomość z dowodami bezpośrednio od Shimano i z uśmiechem na twarzy jechałem dalej. Teraz już wiem, że z moim rowerem jest wszystko w porządku. Wracając do domu nie myślałem już o rowerze, tylko skupiałem się na czerpaniu przyjemności z jazdy :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Azzader

A mi po prostu udało się w końcu pojeździć pierwszy raz od dwóch tyg!:D ( kiedyś jeździłem rowerem do pracy ale w tym sezonie musiałem i chciałem odpuścić)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Yarpenn

Ja pierdzielę, ale miałem dzisiaj piękną jazdę... Znajomi wyciągnęli mnie na 25km po okolicznych górkach i do teraz mnie ściska, że nie wziąłem kamery... Było tak pięknie, jesiennie, zachód słońca, powietrze żyleta po opadach... I przepiękna jazda na (wciąż :D) nowej kolarzówie. Nawet pozycja zaczęła mi pasować! :D

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SpiderMAN

Najlepsza chwila poranka, to brak korków na DDRkach ;)

A miny mijanych po drodze kierowców bezcenne!

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wojtek

Ja widok korków lubię zwłaszcza po południu jak z pracy wracam. Już nie mówię żeby ludzie na rowerach jeździli ale w Krakowie komunikacja jest dość dobrze zorganizowana a ludzie i tak wszyscy się pchają do samochodów. Później narzekają że korki są. 

• Zażenowany 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SpiderMAN

Korki są akurat nie przez tych co samochodami muszą jeździć, a przez tych z ZIKiTu i PKP... Remont na remoncie w Centrum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Łabędź
Dnia 4.10.2017 o 09:11, SpiderMAN napisał:

przez tych z ZIKiTu i PKP... Remont na remoncie w Centrum.

I żeby było widać, że się robi, to wszystkie remonty ruszyły na raz. :D Teraz jeszcze Stella Sawickiego klejona, więc w ogóle nie mam czym do pracy jeździć jak nie rowerem. :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Andrzej Sawicki
12 godzin temu, Łabędź napisał:

I żeby było widać, że się robi, to wszystkie remonty ruszyły na raz.

Naraz. Ruszyły teraz, aby złapać aktualny a nie przyszłoroczny budżet i jeszcze coś zbudować przed zimą.

• Pomógł 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
IOO
5 minut temu, Andrzej Sawicki napisał:

Naraz. Ruszyły teraz, aby złapać aktualny a nie przyszłoroczny budżet i jeszcze coś zbudować przed zimą.

Ruszyły dopiero teraz bo takie maja opóźnienia, a to że wszystkie naraz to trochę kwestia przypadku. Wygląda, że po prostu nie da się wszystkiego odkładać w nieskończoność. Ogólnie to w Krk jest dramat.

Miało być o tym co mnie dziś miłego spotkało..... Już wiem, w końcu nie zmokłem na rowerze :) bo pojechałem autem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
de Villars
Dnia 4.10.2017 o 08:56, Wojtek napisał:

Ja widok korków lubię

Jakże mi miło, że komuś sprawia przyjemność jak się drugi (w tym i ja) męczy i traci czas :/

Komunikacja zbiorowa w Krakowie to akurat porażka po całości. Także cenowo - bo nie dojadę na jednym bilecie do swojej pracy, więc wychodzi, że za cenę biletów to obrócę w obie strony samochodem i to mimo korków szybciej i w nieporównanie lepszych warunkach. Takie są efekty wieloletnich zaniedbań w kwestii komunikacji zbiorowej w tym mieście oraz podejścia na klęczkach przez miasto  do deweloperów i wszelkiej maści "inwestorów". Mam nadzieję, że rachunek zostanie wystawiony przy urnie wyborczej. 

Edytowane przez de Villars

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Wstaje rano do pracy a tutaj leje :( schodzę po rower otwieram drzwi na dwór a tam słoneczko świeci i nie ma chmurki ani deszczu :) no coś pięknego. Siedzę w pracy ( znaczy pracuję ) leje, zbieram się do domu a tu wychodzi słoneczki .Taki piękny dzień miałem dzisiaj i to mi wystarczy.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
6 minut temu, Jerzy napisał:

Wstaje rano do pracy a tutaj leje :( schodzę po rower otwieram drzwi a tam słoneczko świeci i nie ma chmurki :) no co

A ja miałem jeszcze lepiej :D Dziś miała być ładna pogoda, wyszło słońce zza chmur i wsiadłem na rower. Za 10 minut dopadło mnie oberwanie chmury i nie miałem pod ręką żadnego schronienia (korony drzew nic nie pomagały). Jak przemokłem, to wyszło słoneczko i tak do tej pory świeciło. Akurat trafiłem na ten moment, a wystarczyło wyjść na rower 10 minut później hehe

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
2 minuty temu, m4rvell0us napisał:

Wstaje rano do pracy a tutaj leje :( schodzę po rower otwieram drzwi a tam słoneczko świeci i nie ma chmurki :) no co

właśnie zakończyłem , kliknąłem nie chcący :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zibi_j1

Dzisiaj spędziłem świetny dzień na rowerze, poznałem nowych ludzi zarażonych Szajbą i zrobiłem swoje pierwsze 100km. Świetny dzień!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Antyszprycha

Też mam w planie na ten rok swoje pierwsze 100...mam nadzieję, że pogoda pozwoli. Jaki czas ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zibi_j1

Z licznika:
115km w 5:38 i Vspeed 20,5. Nie jechałem na czas. To miała być i była świetna przygoda. Trasa była niezwykle zróżnicowana. 90% to asfalty. Ale było i błoto i piach. Były kilkukilometrowe podjazdy i momentami bardzo silny wiatr. Najgorzej jak wiał w twarz na podjeździe. Wtedy korzystałem z pomocy moich towarzyszy i siadałem któremuś na koło chowając się za nim.
Adam polecam. Naprawdę fantastyczna sprawa. Dużo zależy od ekipy która będzie pomagać i motywować. Ja trafiłem fantastycznie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Antyszprycha

U mnie z ekipą ciężko, zawsze podróżuje samotnie ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
5 minut temu, adambike napisał:

U mnie z ekipą ciężko, zawsze podróżuje samotnie ;/

U mnie tak samo. Raz na pół roku trafi się jakiś chętny. Ale wolę już jeździć sam swoim tempem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
3 minuty temu, m4rvell0us napisał:

U mnie tak samo. Raz na pół roku trafi się jakiś chętny. Ale wolę już jeździć sam swoim tempem ;)

Prawie wszyscy tak mają, pewnie są jakieś małe wyjątki.  Ale temat jest inny :) tutaj nie o tym. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dżery

Do mnie jakiś gość się przypucował, trochę z nim pośmigałem, pokazałem swoje trasy. ale jednak wolę jeździć sam, niż czekać na słabiaka, bo nie nadąża.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
2 minuty temu, Dżery napisał:

Do mnie jakiś gość się przypucował, trochę z nim pośmigałem, pokazałem swoje trasy. ale jednak wolę jeździć sam, niż czekać na słabiaka, bo nie nadąża.

dlatego  nie jeździ , zgubiłeś go w trasie :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sziva

A ja jestem pozytywnie zaskoczona trwałością okładek wyciętych z puszki po piwie na łożyska w trenażerze rolkowym. Próbowałam już i kleju do łożysk i taśmy i zaklęć, ale efekt był krótkotrwały. A tu odpukać - już któraś jazda i patent trzyma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wojtek

Po tygodniu przerwy spotkałem się dziś z moim rowerem :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sziva

Udało mi się kupić buty Sidi - nówki sztuki za 30% ceny rynkowej. Dodatkowo jest to model wykonany z matowej skóry, a nie lakierowanej na wysoki połysk, jak ma to obecnie miejsce. Gdybym mogła, to bym w tych butach spała :) 

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi