Skocz do zawartości

Wybor interaktywnego trenazera: Tacx Satori vs. Elite Novo Force


Zebra

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

mam pytania może ktoś zna odpowiedź i może pomóc:  posiadam Tacx Satori Smart.  Chciałem połączyć go z licznikiem Garmin Edge 820, by móc odczytywać kadencję, moc i tętno na liczniku a nie ze smartfona. W zestawie z garminem mam połączone czujniki: kadencji, prędkości (tylne koło) i tętna. Moc chciałem "zaimportować" z trenażera. Ale po pierwsze mój Garimin nie widzi trenażera. Nie mam pojęcia jak to połączyć  (założenie było że przez ANT+ który ma Garmin i ten model trenażera) a po drugie nie wiem czy po ewentualnym połączeniu licznika z trenażerem moc będzie pokazywana. 

Sprawdzałem w Decathlonie na innym modelu trenażera - Flow i Garmin połączył się błyskawicznie. Czy ktoś zna może odpowiedź jak to połączyć???

........

już wiem - trenażer w Garminie trzeba połączyć jako czujnik mocy a nie jako trenażer i teraz działa. Info uzyskałem od Pana Macieja Garnowskiego z firmy VELO, dystrybutora TACX. 

 

Edytowane przez DominB
większa wiedza
Odnośnik do komentarza

Hey. Ja kupilem kilka dni temu Elite Novo Smart. Spisuje sie fajnie ma czujniki kadencji,mocy i oczywiście sam steruje oporem .Kosztował 180£ w angielskim sklepie Halfords. Czy ktoś ma taki ? Na ile jest dokładny ? 

Odnośnik do komentarza
W dniu 20.10.2019 o 17:19, Scooti napisał:

Hey. Ja kupilem kilka dni temu Elite Novo Smart. Spisuje sie fajnie ma czujniki kadencji,mocy i oczywiście sam steruje oporem .Kosztował 180£ w angielskim sklepie Halfords. Czy ktoś ma taki ? Na ile jest dokładny ? 

Kupowałeś go w UK czy z przesyłką do Polski?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...