GrochowaMTB

Buty dla turysty na platformy

Rekomendowane odpowiedzi

GrochowaMTB
48 minut temu, Zalas napisał:

@GrochowaMTB z tego co wiem buty 5.10 a konkretnie model Impact bardzo szybko ścierają się podczas chodzenia. Podejrzewam, że będzie tak również z innymi modelami gdyż chyba większość 5.10 mają podeszwę z tej samej gumy :/ Dla tego ja się teraz zastanawiam nad tymi od Shimano https://www.centrumrowerowe.pl/buty-rowerowe/meskie/mtb/p,buty-sh-am7-czarne-shimano,532193.html

Ciekawi mnie jak trzymają się buty trekingowe SPD z zaślepką zamiast bloku.

Gdyby one jeszcze trochę ładniejsze były :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
PrzeLuka
Dnia 3.10.2017 o 20:35, zibi_j1 napisał:

Zainteresowałem się nimi po Twoim poście. Dzisiaj mierzyłem... Rozmiarów ja sporo zawyrzona. Zwykle noszę 46. Tutaj 46,1/3 były baaardzo na styk. Do tego troszkę wąskie/uciskające boki stopy. Muszę wziąć większe. Czy one Ci się troszkę rozbiły na boki? Jak z ich przewiewnością? Da radę w nich zimą śmigać?

Z reguły zimą nie jeżdżę wiec tak naprawdę jak spisują się zimą nie wiem. W każdym razie mi w tych butach jeździ się bardzo dobrze w ciepłe jak i w chłodniejsze dni wczesnej wiosny i późnej jesieni. Jak dla mnie but przyzwoicie wentylowany. Stopa nie poci mi się jakoś nadzwyczajnie. Po czasie dopasował się do stopy ale jak pisałem wcześniej nie powinno kupować się buta na styk. Margines ruchu musi zostać choćby na grubsze skarpety.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
zibi_j1
Z reguły zimą nie jeżdżę wiec tak naprawdę jak spisują się zimą nie wiem. W każdym razie mi w tych butach jeździ się bardzo dobrze w ciepłe jak i w chłodniejsze dni wczesnej wiosny i późnej jesieni. Jak dla mnie but przyzwoicie wentylowany. Stopa nie poci mi się jakoś nadzwyczajnie. Po czasie dopasował się do stopy ale jak pisałem wcześniej nie powinno kupować się buta na styk. Margines ruchu musi zostać choćby na grubsze skarpety.
Kupiłem je. Testowałem nie są świetne! Dzięki że mnie na nie nakierowałeś

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta