Hołek

Dobra kurtka w przystępnej cenie

Rekomendowane odpowiedzi

zibi_j1

@de Villars Na miniaturze jest za 145 zł a po kliknięciu za 240. jakiś błąd mają. Wczoraj była za 130. Coś kombinują... zadzwoń na infolinię i dopytaj najlepiej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
piotr.solek

Odłóż i kup. Kup taką w której będziesz się też mógł wybrać na jesienny spacer. Wtedy będzie można jakoś usprawiedliwić sobie ten zakup. Szukaj okazji bo nawet najdroższe kurtki są później mocno przeceniane. Osobiście lubię dobrą odzież termoaktywną z wełny "merino". Jak jest deszcze to dochodzi kolejna warstwa odzieży. Był o tym film.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Antyszprycha

Powiem wam tak: kurtka Vezuvio z materiału Gamex to rewelacja. Przy 10 stopniach miałem potówek z długim i krótki rękawem na to tylko kurteczka i było miodzio. Naprawdę rewelacja, polecam. Ja zapłaciłem 220 zł ale wiem ze to dobrze wydane pieniądze. Nie czuć w ogóle ze mam na sobie kurtkę

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

• Lubię to! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
pizzaq

Trzeci sezon będę jeździł w zimie, póki co przyglądam się różnym kurtkom i 700 z Decathlonu jest także rozpatrywana, ale zawsze znajdują się inne wydatki. Zatem sprzedam swój patent na jazdę zimową (tyle że wykorzystuję sprzęt z dwóch dyscyplin): termiczna koszulka narciarska (Decathlon), na to kurtka narciarska (trochę demobil) Hurricane, jeżeli cieplej to donaszam na rower wiatrówkę FeelFree, obie z membraną, wywietrznikami. Na górala spokojnie, łopotać nie łopoczą, nie mają kroju rowerowego i trzeba się przyzwyczaić że z przodu są dłuższe... Jeżeli nie chcesz wyrzucać kasy na nowe a masz coś co dobrze w zimie się sprawdzało to może być rozwiązanie. W Hurricanie (klasycznie narciarskiej) do 8-10 stopni poniżej 0 spokojnie jeżdżę, większym problemem są stopy i kolana. Do tej pory zimowe buty trekkingowe z narciarskimi skarpetami, spodnie rowerowe zimowe Decathlon 300 i ewentualnie zwykłe kalesony pod spód, na wierzch bawełniane spodenki gimnastyczne, Wyglądać rasowo nie wygląda, ale jest ciepło i nie krępuje ruchów, nie grzeję się także.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
firefoks

Też mam tę kurtkę z D. i naprawdę jest niezła w porównaniu z tymi lidlowymi ceratexami. Tylko trzeba uważnie śledzić cenę bo ta promocja pojawia się i znika.

Edytowane przez firefoks

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta