SzajBajk

3x(7x60sek 330 Wattów). Uwagi na temat jedzenia.

Rekomendowane odpowiedzi

SzajBajk    140
SzajBajk

Dziś rano filmowanie w terenie, mimo to nogi dosyć świeże podczas interwałów. W drugim secie ominąłem ostatni interwał, bo było ciężko - dzięki temu wykonałem dobrej jakości ostatni set. Końcowe 40 minut z mocą 169 Wattów były łatwe.

Obiad o 15:30, kolacja o 19:30, trening o 20:40 - ZBYT MAŁA PRZERWA OD KOLACJI DO WYSOKIEJ INTENSYWNOŚCI TRENINGU. 

Picie - intensywny trening z małymi okresami odpoczynku bardzo utrudniają picie. Wypiłem zaledwie 1,2 litra wody przez 2 godziny treningu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Franz Mauer    429
Franz Mauer

Nie uważasz, że trening o 20.40 to trochę zbyt późno? Nie brakuje Ci czasu na właściwą regenerację?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Red    155
Red

Na regenerację ma 7.5h snu. Jeśli po takim treningu nie ma problemu z zaśnięciem to nie jest zła godzina. Osobiście jednak myślę że lepiej przesunąć wieczorny trening o godzinę wcześniej a kolację zjeść dopiero po treningu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
SzajBajk    140
SzajBajk

Niestety często mam do wyboru trening późno wieczorem, lub wcale. Jedynym problemem jest utrudnione zasypianie po intensywnej sesji treningowej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Azzader    42
Azzader
12 minut temu, SzajBajk napisał:

Niestety często mam do wyboru trening późno wieczorem, lub wcale. Jedynym problemem jest utrudnione zasypianie po intensywnej sesji treningowej.

Mam to samo;/ a trening kończyłem między 22-23 a wstaje najpóźniej 4:45;/ rzeźnia jednym słowem!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Franz Mauer    429
Franz Mauer

@Azzader szczerze, to Twój trening prócz zmęczenia nic nie wnosi. Jedynie ryzyko kontuzji i przeciążenia organizmu :/

4 godziny temu, SzajBajk napisał:

Jeśli możesz zachować te 8-9 godzin snu to nie jest tak źle...;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Marriu    0
Marriu
Dnia 5/9/2017 o 23:22, SzajBajk napisał:

Mnie uczono, że do intensywnego treningu trzeba zjeść co najmniej 1,5 godziny wcześniej. Czasem mnie wkurza takie z góry planowanie, szczególnie przy nieprzewidywalnej pogodzie, ale prawie zawsze uratowało przed śmiercią głosową na treningu i dolegliwościami żołądkowymi po treningu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Azzader    42
Azzader
18 godzin temu, Franz Mauer napisał:

@Azzader szczerze, to Twój trening prócz zmęczenia nic nie wnosi. Jedynie ryzyko kontuzji i przeciążenia organizmu :/

Jeśli możesz zachować te 8-9 godzin snu to nie jest tak źle...;)

Zdaję sobie z tego sprawę ale chęć żeby pośmigać była silniejsza :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta