Mateusz20030

Ból kolana po bocznej stronie stawu.

Rekomendowane odpowiedzi

Mateusz20030

Witam Wszystkich.

Dziś podczas jazdy szosą zwolniłem wyjeżdżając na drogę główna. Rozkręcając rower poczułem bul w prawym kolanie po bocznej jego stronie ale po 5min przeszło. po 40km ta sama sytuacja zwalniam by wyjechać na główną drogę i wdepnięcie prawej korby (by rozkręcić rower) i znów niesamowity ból kolana po bocznej stronie miałem wrażenie jakby ból promieniował z bocznej strony kolana przez głowę strzałki aż do kostki. Ból był tak niesamowity ,że zmuszony byłem się zatrzymać i odczekać troszkę. Dalsza jazda nie miała sensu i wróciłem do domu na szczęście blisko było i to 11km dopedałowałem jedną nogą drugą nie byłem wstanie.

Podejrzewam ,że to boczna łąkotka ponieważ ból jest zlokalizowany z bocznej strony stawu kolanowego i podczas zginania i wyprostu odczuwam przeskakiwanie. Aktualnie mniej mnie boli niż podczas tego ataku ale ból jest dosyć mocno dokuczliwy najbardziej przy wstawaniu przy chodzeniu boli ale nie aż tak.

Moje pytanie do Was brzmi tak   Czy iść z tym jutro na pogotowie czy czekać do poniedziałku i iść do lekarza rodzinnego po skierowanie do ortopedy? 

Dziękuję Wszystkim za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PrzeLuka

Zerknij tu:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi