Skocz do zawartości

Jaka KAMERKA ze stabilizacją i obsługą kart micro 64GB?

interesant

Rekomendowane odpowiedzi

interesant

Witam.

Poszukuję kamerki ze stabilizacją obrazu, kątem ok.170stopni i możliwością obsługi kart micro 64GB.

Odnośnie jakości filmu, interesuje mnie, aby tak "mały" tekst jaki występuje na tablicach rejestracyjnych był dokładnie widoczny z odległości 20 metrów w jakości 720p.

Dodatkowy aspekt: dobrze byłoby, gdyby kamerka miała zapis "w pętli", oraz posiadała pilota do ręcznego wykonania zdjęcia w interesującej sytuacji.

Proszę o przeanalizowanie tych typów:

# sjcam sj4000 (jakość jak hero3)

# sjcam sj6 legend (jakość jak hero4)

# sjcam sj7 star / sjcam sj8 pro

# xblitz action 4k

# xblitz go2 (2.7k)

oraz podanie ewentualnych propozycji spełniających opisane wymogi.

Proszę także o podanie nazw programów komputerowych do obróbki filmów, które są intuicyjne (współpracują z użytkownikiem), mają takie opcje jak zamazywanie obrazu odbiciem lustrzanym na wyznaczonym obszarze ekranu, zniekształcanie głosu (obniżenie tonu fonii audio), wtapianie znaków wodnych, skalowanie obrazu.

Mam nadzieję, że ten temat przyda się innym użytkownikom.

KonradTrek800

Prosty i darmowy program do edycji video to Shotcut. Obróbka dźwięku Audacity.
Sam mam ochotę kupić kamerę, bo na każdym wyjeździe ktoś chce mnie zabić. Dwa miesiące temu kask uratował mnie przed szpitalem. Rower w kawałkach, samochód z rozwaloną szybą czołową.
Myślałem żeby założyć kanał na YT, który zaczyna od pokazania nr rej. samochodu przestępcy. Taka dana nie jest chroniona i dziwię się, że większość zamazuje. To byłaby najlepsza forma nacisku, bo jak dziecko zobaczy samochód ojca czy matki na filmie to może zapyta dlaczego próbuje mordować rowerzystów i pieszych na pasach? No i każde przewinienie wysyłane na skrzynkę policji ofcourse. Mam nadzieję, że za chwilę podniosą te śmieszne stawki mandatów i w końcu zacznie boleć.

interesant
4 godziny temu, Charvel napisał:

A do tego jeszcze oponki nadmuchać, nie? :)

Charvel, a chcesz nadmuchać? 😎Nie, to sam zrobię. Ty mi tylko napisz jaki model kamerki zawiera powyższe cechy. Kupić, też sam kupię.

Teraz, KonradTrek800 napisał:

Myślałem żeby założyć kanał

Już jest taki kanał, nazywa się Rowerowe stykówki.

Stabilizacja zaczyna się w kamerach GoPro 8/ DJI Osmo Action - to co podałeś to tanie kamerki które jakością materiału (nawet nie wspominam o stabilizacji) nie są w stanie dorównać GP/DJI OA.

P.S tak, miałem i używałem sjcam 4000, jakiegoś podobnego klona do tego xblitz 4k, obecnie DJI OA 

interesant
22 godziny temu, Charvel napisał:

Stabilizacja zaczyna się w kamerach GoPro 8/ DJI Osmo Action

Kupię DJI osmo action, ale potrzebuję jeszcze jednej zapasowej, zastanawiam się pomiędzy:

#sony as20 (podobno nowszy model as50 wyszedł mniej atrakcyjny w użyciu?)

#olympus tg tracker

#xiaomi mijia / yi4k