Skocz do zawartości

Transport przyczepki rowerowej -bagażnik samochodu jest za wąski


LukaszDG

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry,

niebawem wyruszam na krótkie wakacje w których to naszym głównym zajęciem będzie jazda rowerem. W związku z tym zakupiłem belki mocujące i dwa bagażniki na rowery + przyczepkę rowerową dla dzieciaka. Wczoraj podczas próby zaśnięcia dostałem olśnienia, że ta przyczepka za cholerę nie wejdzie mi w bagażnik, i faktycznie rano pierwsze co szybka weryfikacja i moje przypuszczenia się potwierdziły, bagażnik za wąski (przyczepka ma długość ok 105 cm). Totalnie zawiodłem przy zamawianiu bo nie wziąłem pod uwagę tego podstawowego parametru, ale cóż zrobić? Pytanie czy ktoś ma jakiś patent jak mógłbym przetransportować ją np. na dachu? Może jakieś inne rozwiązanie? Auto to niestety nie za duża Astra J bez haka. Będę wdzięczny za każdą podpowiedź. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, LukaszDG napisał:

jak mógłbym przetransportować ją np. na dachu?

Ja woziłem przyczepkę na dachu - trasa nad morze czyli prawie 700 km. Złożyłem ją na płasko, zdjąłem koła, dla pewności owinąłem streczem i przypiąłem do belek porządnymi opaskami zaciskowymi. Umieszczona była na środku a po bokach miałem 2 rowery. Przy 3 rowerach byłby problem z miejscem (Xsara Picasso).

Edytowane przez Maksiu79
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...