Skocz do zawartości

Rower Gravel PROTOTYP?

Maxi

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Zwracam się do was z prośbą. Przeszukałem cały internet i nie mogę znaleźć tego roweru. Polskiego dystrybutora chyba nie ma, w zagranicznych sklepach są tylko z prostą kierownicą a na polskiej stronie producenta jest tylko stary katalog. Czy ktoś może mi wskazać sklep w którym mogę zamówić taki rower? Uważacie ,że to dobry wybór? Obecnie mam Krossa Eskera i nie jestem zadowolony, z tego powodu chcę rower na takich kołach jak w linku. Dziękuję za pomoc :)

Z jakiego powodu nie mogę dodać linka z YT? Chodzi mi o rower z filmu:

Wypad do Ojcowa - Kona DEW sprawdzona w boju 😃 - YouTube

grzegorz75jan

Miałem przymusową przerwę w rozpoczętym pisaniu i widzę, że masz już podobną odpowiedź ale skoro większość napisałem to dokończę.
Linka nie możesz dodać być może z tego powodu iż jesteś nowym użytkownikiem lub jakiś błąd techniczny forum, przeglądarki itd.

Co do roweru to nie wnikałem ale wychodzi, że gość go zakupił tak jak był w katalogach i sam przerabiał kierownicę, klamkomanetki. Pooglądaj kilka jego filmów, patrz na opisy filmów i komentarze. W którymś filmie (przeglądałem fragmenty) mówił, że zrobi film o technikaliach ale jeszcze takiego nie widzę. Gość podaje email do siebie więc możesz też napisać ale najpierw zapoznaj się z tym co można u niego znaleźć.

• Lubię to! 1
18 minut temu, grzegorz75jan napisał:

Miałem przymusową przerwę w rozpoczętym pisaniu i widzę, że masz już podobną odpowiedź ale skoro większość napisałem to dokończę.
Linka nie możesz dodać być może z tego powodu iż jesteś nowym użytkownikiem lub jakiś błąd techniczny forum, przeglądarki itd.

Co do roweru to nie wnikałem ale wychodzi, że gość go zakupił tak jak był w katalogach i sam przerabiał kierownicę, klamkomanetki. Pooglądaj kilka jego filmów, patrz na opisy filmów i komentarze. W którymś filmie (przeglądałem fragmenty) mówił, że zrobi film o technikaliach ale jeszcze takiego nie widzę. Gość podaje email do siebie więc możesz też napisać ale najpierw zapoznaj się z tym co można u niego znaleźć.

Dziękuję za odpowiedz. Faktycznie chyba napiszę do niego email. Myślałem ,że to gotowy model i tylko zmieniał jakieś szczegóły. Zmieniał Shimano na Srama czy coś.