Skocz do zawartości

Zakup trenażera

Maklak83

Rekomendowane odpowiedzi

WItam  wszystkich

Planuje zakup trenażera natomiast jestem kompletnie zielony co wybrać. Jednym słowem do przeznaczenia mam max 3tyś. Ogólnie chciałbym kupić taki na kasetę.

Każdy poleca mi wahoo kick core natomiast nie mieści się w moim budżecie. Dodam iż posiadam rower szosowy na napędzie claris i kasecie 8 rzędowej.

Zastanawiałem się nad Elite Suito lub Tacx Flux s smart.

Proszę o pomoc w wybraniu modelu nie koniecznie muszą to być dwa powyższe.

Edytowane przez Maklak83
Odnośnik do odpowiedzi

Z niemiłego mojego doświadczenia i bardzo wielu opinii  innych użytkowników zdecydowanie odradzam Tacx Fluxa. Polecam sprawdzonego w boju ponad 8000 km zrobione Elite Direto X bądź XR.

Odnośnik do odpowiedzi

Jako wieloletni posiadacz Tacx Neo - odradzam Tacx'a. Odkąd kupił ich Garmin ich obsługa klienta nie istnieje.

Problemy z łożyskiem? Garmin PL po 16 miesiącach się wypiął. Dobrze, że kupiłem na Amazonie DE, odesłałem i zwrócili pieniądze.

Mój Neo (teraz Neo2) to był całkiem solidny sprzęt (dopóki się nie zepsuł...). Więc zakup w sklepie, który daje 2 lata gwarancji / rękojmi i nie robi problemów jak coś się stanie (tj. zwrot pieniędzy jak nie umieją naprawić) powinno być ok. To znaczy: Amazon, Decathlon - tak. Ale jakąś firma krzak z allegro - nie polecam...

Pozdrawiam,
Jarek

Odnośnik do odpowiedzi

Polityka gwarancyjna i reklamacyjna Tacxa jest odwrotnością Garmina, pomimo tego że kooperacja. Zdecydowanie odradzam... Znajomy jest fanem Tacxa i wielkie ohy i ahy, a zajeżdza właśnie 3 model Neo bo poprzednie dwa padły w ciągu 3 lat, gdzie dając tyle siana za trenażer można oczekiwać większej trwałości i niezawodności. Elite jest swietny, dużo osób go poleca i sprawdziło.

Odnośnik do odpowiedzi