Skocz do zawartości

Koszulki size plus?

Rebeliant86

Rekomendowane odpowiedzi

Rebeliant86

Czy spotkał się ktoś z koszulkami szytymi dla osób z brzuchem? Większość jest szyta na osoby szczupłe, a ja na rowerze zamierzam dopiero schudnąć i na chwilę obecną przydała by się jakaś koszulka luźniejsza na dole 😉 

Odnośnik do odpowiedzi
Danuel

Wyżej niż europejskie 2xl nie dostaniesz. Jeździj w zwykłych funkcjonalnych koszulkach (mogą być biegowe). Przy wyższej wadze i tak niewiele ci pomoże "opływowość".

• Pomógł 1
Odnośnik do odpowiedzi
precelek

Korzystając z okazji, koszulki rowerowe mają inną rozmiarówkę niż normalne ciuchy? Normalnie noszę L a w decathlonie XXXL jest na mnie ciasna jak dziecięca...

Odnośnik do odpowiedzi
Rebeliant86

Udało mi się kiedyś kupić luźną koszulkę w Decathlonie tylko powoli się kończy 😞 koszulki rowerowe maja dwie rzeczy istotne w porównaniu np. do tych biegowych. Jedna mniej istotna choć przydatna to kieszonki, druga znacznie ważniejsza to dłuższy tył. W dolnym chwycie zwykła koszulka nie zasłania już pleców niestety, stad moje poszukiwania 😞 

Co do rozmiarówki w Decathlonie to jest ona specyficzna, trzeba mierzyć, tam potrafią być ogromne różnice w zależności od tego co się mierzy. U mnie rozstrzał sięga od L do XXL 🙂 

Odnośnik do odpowiedzi
m-peter

Sigr SVARTSENAP. W Polsce widziałem do 3XL włącznie, producent podaje, że robi to 5XL. Od rozmiaru 2 albo 3XL koszulki mają luźniejszy krój na dole niż normalnie.

• Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi
Rebeliant86

Rogelli tez ma do 5XL, zamówiłem po pomiarach 4XL, jak przyjdzie w poniedziałek to zobaczymy co z tego wyjdzie. Ale mysle, ze wątek warto zostawić otwarty, jak ktos jeszcze ma jakieś doświadczenia to niech się dzieli. :-) 

Odnośnik do odpowiedzi
Pitrich

Ja mam dwie takie w rozmiarze 2XL i z brzuchem dają radę jest jeszcze rozmiar 3XL :)

https://www.decathlon.pl/p/koszulka-krotki-rekaw-na-rower-mtb-st-100-meska/_/R-p-301154?mc=8530229&c=Niebieski

Odnośnik do odpowiedzi