Skocz do zawartości

Stojak do roweru

NIEDZIELNY ROWERZYSTA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

jaki stojak do roweru polecacie? zależy mi na takim abym mógł go przymocować do ramy wiadomo. Chciałbym wydać  nie więcej niż 200 zł chyba że warto trochę dołożyć i cieszyć się lepszym stojakiem ;) .

czekam na wasze propozycje.

Dmitrij

Który, waszym zdaniem, jest lepszy? Jula czy ten Vorel z Yato? Czy inny? Albo warto się wykosztować na Elite z Decathlonu?

Do regulacji, czyszczenia rowerów (swój, żony, wnuków) na własnym podwórku. Miejsca nie brak.

Edytowane przez Dmitrij
marcin2m
Który, waszym zdaniem, jest lepszy? Jula czy ten Vorel z Yato? Czy inny? Albo warto się wykosztować na Elite z Deacthlonu?
Do regulacji, czyszczenia rowerów (swój, żony, wnuków) na własnym podwórku. Miejsca nie brak.
Aldi ma teraz mieć też w ofercie.

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1
cyniczny0

Zakupiłem ostatnio stojak w Juli. To mój pierwszy, więc nie mam porównania do innych, ale jestem zadowolony. Kompaktowe wymiary po złożeniu, stabilny po rozłożeniu, z dużym zakresem regulacji. Wieszałem na nim m.in. rower żony, damka - dość ciężkie kowadło i było wszystko ok. Używam go właśnie do czyszczenia, ewentualnych drobnych napraw/regulacji.

• Lubię to! 2
Dmitrij

Przed godziną kupiłem stojak Crivit w Lidlu za 149 zł. Zostawało jeszcze 4 egz. Łatchorzew, koło Starych Babic, blisko Warszawy :)

• Administrator
SzajBajk

Wybór stojaka serwisowego nie jest skomplikowany, a świadomość tego, czego potrzebujemy pozwoli wydać mniej. Przydałoby się też sprawdzić, ile kosztowałby stojak DIY. Może się tego zadania podejmę, a poniżej poradnik i porównanie wielu systemów do serwisowania rowerów:

konop90

Ja mam z Lidla i szczerze polecam dobrze trzyma i nie ma żadnych problemów z ustawieniem na nim roweru samemu.

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

NaRowerWSzlafroku

Witam, 

też posiadam ten lidlowski, ale w moim przypadku już nie wystarcza, poza tym drugi by się przydał (chętnie kupię do 500 w okolicy Łodzi), a swoją drogą, czy poza tymi z filmu Szaja polecacie jakieś konkretne modele do 800 zł? Trzymanie kierownicy nie potrzebne - parę patentów na to już mam 😉

Rowery u mnie przeróżne, od damki sąsiadki po ciężkie bestie na dwupółkach.