Skocz do zawartości

Van Rysel Racer

Cortx

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

miał może ktoś styczność z koszulką Van Rysel Racer . W decu kosztuje 199 PLN. Kupować czy np. lepiej dorzucić 40 PLN do Martombike? 

Odnośnik do odpowiedzi

Koszulki decathlonu od wersji 500 w górę są naprawdę dobrej jakości. Ja zawsze więcej inwestuje w spodenki bo wkładki itp., koszulki na tym poziomie są naprawdę wystarczajace.

Odnośnik do odpowiedzi
ktokolwiek

Co prawda nie koszulka, ale mam kombinezon z Martombike i kombinezon z Deca i z całym szacunkiem do Martom, ale ten z Deca bije na głowę:)

Z tej najnowszej serii Racer po prostu extraklasa.

Odnośnik do odpowiedzi

Czy mógłbyś mi powiedzieć jaki masz rozmiar kombinezonu? Ja zakupiłem XL w kolorze czarnym i mam problem z dopasowaniem nogawek oraz w miejscu łączenia góry z dołem mam przerwę, odsłaniająca brzuch. Posiadam kombinezon z zeszłorocznej kolekcji i XL leży jak ulał. Zastanawiam się czy to niedoróbka producenta czy tak będzie z pozostałymi egzemplarzami.

Pozdrawiam

Edytowane przez Rzóras
Odnośnik do odpowiedzi
ktokolwiek

L mam - też czarny (mam 186 cm i 87 kg) - jest kur...sko obcisły ale ja tak lubię. Nogawki istotnie krótsze nieco niż zeszłoroczne. Rzeczywiście kombinezony z tego roku są ciaśniejsze. Ale nawet na stronie jest że są Pro Fit czyli dla wycieniowanych raczej.

Też mam z zeszłego roku i są luźniejsze, tegoroczne są mega fit :)

To oddaj jak Ci nie pasuje, przecież w Decu przyjmują zwroty jak leci bez problemu.

Odnośnik do odpowiedzi