Smakosz

Co pijecie podczas treningu???

Rekomendowane odpowiedzi

Miszel
12 godzin temu, de Villars napisał:

Ja w sumie to samo, z tym, że na bazie herbaty a nie samej wody i ostatnio przeszedłem jednak na sól himalajską.

Spróbuję z herbatą bo zawsze robiłem na wodzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

biniu

Staram sie zaopatrzec w sni treningowe lub wypadowe w wodę Muszyńskie Zdroje. Chyba najlepsza pod względem ilości magnezu i wapnia, a jak się nie uda to Muszynianka - ta z kolei kiedyś jak ostro ćwiczyłem kulturystykę bardzo pomagała mi na mega bolesne kurcze mięśni łydek (zwłaszcza w nocy).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
radaman

Sól himalajska jest łagodniejsza w smaku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zigfir

Ja zaczynałem od wody, przeszedłem przez Oshee i inne tego typu gotowe preparaty, izostar (zwany swojego czasu pieszczotliwie wodą z proszkiem po skarpetkach) a od jakiegoś czasu  popijam izotonik ALE Race. Kupuję puchę i rozpuszczam zgodnie z przepisem i jak dla mnie bomba. Cenowo da się przeżyć - wychodzi dużo lepiej niż gotowce w płynie a i smakowo dużo lepsze - mniej słodkie i mniej "chemiczne" dzięki czemu nie ma się dość po butelce.  Przy okazji można w woreczek zabrać zapasik i z dowolną wodą rozrobić. Jak dla mnie malinka najlepsza, cytrynka druga a jabłuszko na ostatnim miejscu. Powyżej 20 stopni staram się wypić 0,7/1h a poniżej starcza i na dwie. Dodatkowo druga dawka zaraz  po powrocie w ramach uzupełniania kalorii w płynie.

Przy okazji ALE miało też super smaczne dla mnie orzechowe batony energetyczne (ALE Bar 2.0) ale ostatnio są niedostępne. Bakaliowe już takie rewelacyjne nie były.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pluto

Ja na tą chwilę w bidon biorę taki napój a czasem robię sobie sam  woda mineralna, miód, cytryna i sól himalajska. A jak się skończy bidon to po drodze zawsze coś się kupi ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi