Skocz do zawartości

Rockrider XC 100

wqw

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak, bardzo sie zdziwilem ale rower dotarl 😳. Dla mojej kobity S jak dla dziecka. Pewnie o L czy XL moge zapomniec poki co, ale moja ma chociaz spoko maszyne. Jak ja nie dorwe kiedys to kupie skladaka i nara.

Odnośnik do odpowiedzi
Cunpollino
18 godzin temu, kevirek napisał:

Na 100 nie ma tego roweru. Nie wierze ze oni sie pomylili albo kurier nie wie gdzie ma taki gabaryt dostarczyc. Bedzie to co ja mialem i mam. Te rowery po znajomosciach z magazynow sie rozchodza, albo system sobie jaja robi i losowe liczby wstawia. Centrala to tez kpina, jak oni moga nie wiedziec kiedy dostawa bedzie. Juz 3 daty slyszalem i zadna nie dotarla. To taka abstrakcja jakby np w kazdej biedronce w kraju towar docieral w losowych i nikomu nie znanych terminach. Ta dostawa nowego modelu w kwietniu to tez na 100 bajka. Polski rynek bedzie ostatnim gdzie te rowery trafia bo i w niemcach ich nie ma i w angli tez.

Paczka się znalazła w firmie kurierskiej jutro będzie u mnie w sklepie :)

19 godzin temu, KoniaQ napisał:

W tych czasach wszystko możliwe,nawet baba w chłopie schowana i odwrotnie... 😆 oby udało się naprostować sytuacje.

Znalazł sie xD

42 minuty temu, kevirek napisał:

Powiem tak, bardzo sie zdziwilem ale rower dotarl 😳. Dla mojej kobity S jak dla dziecka. Pewnie o L czy XL moge zapomniec poki co, ale moja ma chociaz spoko maszyne. Jak ja nie dorwe kiedys to kupie skladaka i nara.

Na krakenach doszedł? :D aj nie mogę sie doczekać mojego, żeby znów nie było potyczek po drodze XD 

Odnośnik do odpowiedzi

Mi się udało zamówić dnia 09.03 XC500 w rozmiarze XL, miał być 15.03, a doszedł 18.03. Czytając wasze komentarze to widzę, że na farcie się udało XD Choć jeszcze widziałem, że jeszcze przez jeden dzień po moim zamówieniu był dostępny.

Też dostałem na krakenach 😀

Edytowane przez Berilac
Odnośnik do odpowiedzi

Powiem szczerze ze ja nie wiem na czym dostalem bo paczka lezy w polsce a ja w germani siedze xD. 23.04 jak przyjade to sprawdze ;) Ale to prawda ze kupno jakiegokolwiek xc to jeden wielki fart ja 3x kupowalem. 2x blad systemu brak towaru na magazynie i za teraz udalo mi sie kupic tylko s no i xc 100 zniknal z oferty wszystkich Decathlonow pl/de/uk. Moze plota o wprowadzeniu nowej serii na 2021 tz. xc100 i xc120....jest prawdziwa. Ciekawe tylko kiedy

Odnośnik do odpowiedzi
Cunpollino
4 godziny temu, kevirek napisał:

Powiem szczerze ze ja nie wiem na czym dostalem bo paczka lezy w polsce a ja w germani siedze xD. 23.04 jak przyjade to sprawdze ;) Ale to prawda ze kupno jakiegokolwiek xc to jeden wielki fart ja 3x kupowalem. 2x blad systemu brak towaru na magazynie i za teraz udalo mi sie kupic tylko s no i xc 100 zniknal z oferty wszystkich Decathlonow pl/de/uk. Moze plota o wprowadzeniu nowej serii na 2021 tz. xc100 i xc120....jest prawdziwa. Ciekawe tylko kiedy

Jest prawdziwa bo mi gościu który pracuje w decathlonie pisał, że na deorce będzie xc100 😜 zresztą był stream na stronie rockridera z tymi rowerami xD

Odnośnik do odpowiedzi
Bernard.Fizjo

Z oferty decathlonu zniknęły XC50  i XC100, wiadomo kiedy mają pojawić się ponownie? Czy będą no wgl nowe odświeżone modele czy te same co były poprzednio? One co roku są modyfikowane czy co czas bliżej nieokreślony?

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawe 120 na nx a 100 na deore. Podoba mi sie nx ale słyszalem ze deore lepiej dziala. Szkoda tylko z tymi kolorami bo padaka straszna :(. A moja sie zalapala na nx czarno zielony i jeszcze w starej cenie. Wszystko lepiej xD

Odnośnik do odpowiedzi

No to jest loteria. Moze dojsc bez przeszkod, albo sie spoznic. Moze tez byc anulowane zlecenie. Decathlon kochany xD. Zycze szczescia w oczekiwaniu na cudenko.

Edytowane przez kevirek
Blad
Odnośnik do odpowiedzi