długie damskie spodenki na jesień

GosiaPom

Rekomendowane odpowiedzi

hej!!
Macie jakieś pomysły na tanie długie spodenki z pieluchą ? Takie spodenki na jesień . W chłodne dni jeżdżę w dresach a czasami tylko ubieram pod spód spodenki krótkie z pampersem . Teraz pomyślałam, że może kupić sobie jedne długie i takie nosić nż dwie pary mieć na tyłku - tylko nie wiem jakie. 
Ważne żeby nie za cienkie ( co bym prawie gołym tyłkiem nie świeciła ) i nie za ciepłe bo w mrozach nie jeżdżę . :)

Odnośnik do odpowiedzi

a z szelkami są  bo te to chyba bez szelek . 

24 minuty temu, P2501 napisał:

Kupiłem Żonie Giordana Silverline Roubaix i jak na razie nie narzeka. Na allegro można kupić za ok. 120zł

Odnośnik do odpowiedzi
Sziva

Ja mam spodnie ciepłe od Berknera Mario Plus z szelkami. Model opisywany jako męski, ale na mnie bardzo dobrze leży (mam rozmiar L, 162cm wzrostu, 58kg  i jakieś 103cm w biodrach). Można u nich zamówić z wkładką damską: klik Kupowałam w Intersporcie i kupiłam z męską wkładką. Mam porównanie z damskimi wkładkami Berknera i poza krótszym przodem, to damskie od męskich nie różnią się właściwie niczym.

• Pomógł 1
Odnośnik do odpowiedzi
35 minut temu, Sziva napisał:

Ja mam spodnie ciepłe od Berknera Mario Plus z szelkami. Model opisywany jako męski, ale na mnie bardzo dobrze leży (mam rozmiar L, 162cm wzrostu, 58kg  i jakieś 103cm w biodrach). Można u nich zamówić z wkładką damską: klik Kupowałam w Intersporcie i kupiłam z męską wkładką. Mam porównanie z damskimi wkładkami Berknera i poza krótszym przodem, to damskie od męskich nie różnią się właściwie niczym.

no właśnie . lepiej dopasować  na długość czy na szerokość w biodrach ? . wiadomo jak jest nigdy w jeden rozmiar się nie wejdzie , trzeba kombinować  :)  Długosć z L  a szerokość z M 

Odnośnik do odpowiedzi