odan954

Rock Shox czy X-fusion

Rekomendowane odpowiedzi

odan954

Witam

Mam spory dylemat, nie wiem co wybrać, znalazłem dwa amortyzatory w cenie i o właściwościach mi odpowiadających. Rock Shoxa znam i lubie, ale X-fusion też się wydaje interesujący.

- RockShox Recon RL Solo Air OneLoc 29 Inch Fork - 100mm

- X-FUSION SLIDE RL2 REMOTE TAPER

Amortyzator jest mi potrzebny do jazdy po lasach (w miarę płaskich) i ewentualnie startów w maratonach (głównie w sceneriach górskich).

Może ktoś coś będzie chciał doradzić :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
PrzeLuka

Co do Recona to będzie on beznadziejnie prosty w serwisie. Amor przyzwoity i zastrzeżeń mieć do niego nie mogę. Tyle wiem z własnego doświadczenia. X-fusion jest mi kompletnie obcą marką więc w jego sprawie głosu nie zabiorę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Franz Mauer

Jeśłi to jest wersja Recon Gold, a na to mi wygląda to nie ma co się zastanawiać.

Sprawdź tylko czy wybrałeś właściwe rozmiary osi piast. Jeden w opisie jest na QR9mm (standard), a drugi na sztywną oś 15mm ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Andrzej Sawicki

Dopiszę się jako zadowolony użytkownik Recona RL.

Ten model X-Fusion jest podobnie dobrze oceniany w USA. Łatwo można znaleźć recenzje i są równo pozytywne. Ma też podobną budowę (zajrzałem do instrukcji), wagę oraz regulację. Nie wiem, czy tutaj znajdziesz użytkowników, aby powiedzieli coś o jego działaniu. Jak dla mnie wybór zależy od ceny, jaką utargujesz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
odan954

Dzięki za wszystkie odpowiedzi!

Czyli będzie pewnie Recon :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta