Skocz do zawartości

Koszulka Vezuvio - szew się rozszedł.


xsqr

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa tygodnie temu kupiłem bluzkę rowerową (jeździłem w niej może trzy razy) od Vezuvio (BCM Novatex) - nawet przyjemna, materiał też nie najgorszy.

Reklamować czy im odesłać, mam szansę na wymianę na nową? Macie doświadczenia z tą firmą (lub podobnymi sytuacjami u innych?)

20200604_200322.jpg

Edytowane przez xsqr
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, xsqr napisał:

Dwa tygodnie temu kupiłem bluzkę rowerową (jeździłem w niej może trzy razy) od Vezuvio (BCM Novatex) - nawet przyjemna, materiał też nie najgorszy.

Reklamować czy im odesłać, mam szansę na wymianę na nową? Macie doświadczenia z tą firmą (lub podobnymi sytuacjami u innych?)

20200604_200322.jpg

Kolega ma od  nich spodenki. Stało się to samo. Jak oddał na reklamacje to powiedzieli aby odesłał a oni to naprawią. Dziwna strategia.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, craroce napisał:

Zdecydowanie reklamować. Ja swoje spodenki Pearl Izumi reklamowałem dwa razy aż dostałem wersję gdzie szwy się nie rozeszły.

Tak zrobię - ale trochę przeraża mnie, że ledwie co kupiłem koszulkę - muszę ją na swój koszt odsyłać :/

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, xsqr napisał:

Tak zrobię - ale trochę przeraża mnie, że ledwie co kupiłem koszulkę - muszę ją na swój koszt odsyłać

Z tego co mi wiadomo jeśli gwarancja jest uznana to Ty nie ponosisz kosztów przesyłki, tylko sklep.

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, craroce napisał:

Z tego co mi wiadomo jeśli gwarancja jest uznana to Ty nie ponosisz kosztów przesyłki, tylko sklep.

To działa jak oni odsyłają później dobrą rzecz;) Oczywiście jak wszędzie są i wyjątki gdzie zwroty/reklamacje są za free, ale nadal to rzadkość. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...