Elpecet

e-bike czy warto

Rekomendowane odpowiedzi

kubson87

Skoro zrobiłeś na nim już tyle km i masz takie wrażenia to może problem jest w samym sprzęcie...Sam pisałeś, że przerywa zimą itp. Ja też bym się zbulwersował:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ares

Tak tylko się wtrącę, że nie jest ładnie z kogoś w tym przypadku kolegi @Red robić idiotę co to niby jeżdzi na szajsie i dlatego mu elektryk nie spasował... Naprawdę ludzie są jakieś granice przyzwoitości tym bardziej, że innym wypominacie ciągłe hejtowanie. Zaraz się okaże, że zrobienie 1kkm to za mało bo tyczy się jednego elektryka a by być obiektywnym trzeba zaliczyć ...no właśnie ile 3-5-10-20-...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kubson87

Pisał o rzeczach i problemach jakich inni nie doświadczali jakoby były domeną ebików. Coś tam, że ebike zimą to parodia etc. Problem może tkwi w samym sprzęcie, niczego z palca sobie nie wyssałem. O szajsie sam sobie już dopowiedziałeś. Co do robienia z kogoś idioty, uważaj bo się wzruszę - akurat ten kolega był pierwszy do robienia idiotów z innych dwie strony wstecz porównując ich do prosiaków na świniobiciu. Gdzie byłeś wtedy obrońco przyzwoitości?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Red

@kubson87 napisałem że mam taki problem i zapytałem czy inni mają. Nie ciągnąłem nawet tej rozmowy bo odezew był jedynie od jednej osoby i raczej nie mówił że zaobserwował coś takiego u siebie. Nie wyolbrzymiaj.

Nikogo nie porównywałem do prosiaka na świniobiciu tylko pisałem jakie możesz mieć wrażenie podczas jazdy. Bez przesady. Ale skoro cię to dotknęło to przepraszam. 

PS ta rozmowa schodzi na zły tor :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kubson87

Racja nie ma co bić piany, my wyraziliśmy już swoje zdanie. Niech wypowiedzą się teraz inni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Marwol
14 godzin temu, Red napisał:

Skoro ja nie jestem u siebie, tylko u Szajbajka Ty też więc a to ty przeganiasz ludzi. Mogę wypowiadać się dopiero jak dopiero jak na e-bike'u zrobię 1000km? Cóż, tygodniowo robię nim 40km a miesięcznie 160km (na zwykłym 2x tyle) a mam go od dwóch lat. Nie liczę okazjonalnych jazd na eMTB, którego zwyczajnie nie polubiłem. Policz sobie ile przejechałem. Policzysz to zgłoś się po adres domowy i powiedz mi w twarz że jestem niedoświadczonym hejterem. Na razie sam nim jesteś.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Jestem hejterem bo bronie ebikow i idei z nimi zwiazanej?Odpowiedzialem ci grzecznie na twoje prytyki tez zle.Na koncu okazuje sie ze tez masz taki rower i atakujesz ludzi ktorzy ktorzy przychylnie patrza na idee ebikowa.Walke z ksenofobia ebikowa nazywasz hejterstwem.Nie rozumiem cie.Chcesz sie spotkac to mozemy sie spotkac nie boje sie nie jestem 15stolatkiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Yossarian

A mój znajomy twierdzi, że jego "Góral" z Tesco za który zapłacił 550 zł, jest dużo lepszy od Cannondala FSI 2017. Wcale mi jego opinia nie przeszkadza i nie zmienił tym mojej opinii że FSI to świetny rower.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Red

Jestem hejterem bo bronie ebikow i idei z nimi zwiazanej?Odpowiedzialem ci grzecznie na twoje prytyki tez zle.Na koncu okazuje sie ze tez masz taki rower i atakujesz ludzi ktorzy ktorzy przychylnie patrza na idee ebikowa.Walke z ksenofobia ebikowa nazywasz hejterstwem.Nie rozumiem cie.Chcesz sie spotkac to mozemy sie spotkac nie boje sie nie jestem 15stolatkiem.

Poczytaj co sam napisałeś w tym wątku i co ja napisałem. Bo na razie z twojej opinii wynika że osoba która ma odmienne zdanie jest od razu hejterem. Przypomnę że nikt tu nie bluzga i nie obraża a jedynie wyraża opinie. Chyba że nie doczytałem. Sorry ale mam swoje lata, mogę słabo widzieć. Znasz w ogóle definicję słów których używasz? Słowa "ksenofobia" napewno nie. "Hejter" nie do końca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Marwol
2 godziny temu, Red napisał:

Poczytaj co sam napisałeś w tym wątku i co ja napisałem. Bo na razie z twojej opinii wynika że osoba która ma odmienne zdanie jest od razu hejterem. Przypomnę że nikt tu nie bluzga i nie obraża a jedynie wyraża opinie. Chyba że nie doczytałem. Sorry ale mam swoje lata, mogę słabo widzieć. Znasz w ogóle definicję słów których używasz? Słowa "ksenofobia" napewno nie. "Hejter" nie do końca.

Ksenofobia moze nie jest zbyt fortunnym okresleniem bo dotyczy osob a nie nowych technologi ale ogolnie chodzilo mi o lek przed czyms nowym w tym wypadku nowych rowerow typu E.W zasadzie zlym okresleniem bo to raczej miala byc technofobia.Skonczmy juz ten spor bo tylko niepotrzebnie smiecimy niczego nie wnoszac.Poczytalem troche twoich wpisow z wczesniejszych stron i nic do ciebie nie mam.To ty pierwszy mnie zaatakowales wiec odpowiedzialem i zrobila sie z tego niepotrzebna gownoburza.Obaj mamy rowery tego typu i obaj na nich jezdzimy.Nie potrzeba nam wojen bo wystarczy ze cala reszta rowerzystow krzywo na nas patrzy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
de Villars
15 godzin temu, Red napisał:

soba która ma odmienne zdanie jest od razu hejterem.

Klasyczny trick wszelkiej maści mniejszości. Każdą krytykę czy postawę inną niż bezwarunkowa akceptacja nazywa się hejterstwem, ksenofobią czy innym rasizmem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Stryjek

A ja lubię e-rowery, testowałem kilka razy i zawsze mi się podobało ;) 

Dodam że jeżdżę dużo ( ponad 10tyś w roku ) i taki eMTB czasami by mi się przydał żeby przejechać więcej, zobaczyć więcej i nie zajechać się na maksa, jak to ma miejsce teraz ;) 

Szczególnie na mocno górzystych trasach, a takich mam sporo w mojej okolicy. 

Edytowane przez Stryjek
  • Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SpiderMAN

Przywołuję do porządku.

Konkretna i rzeczowa dyskusja, jeśli zobaczę kolejne posty z bluzgami w dwie strony, wątek wyląduje w koszu!

A delikwenci wszczynający burzliwą dyskusję otrzymają po stosownym ostrzeżeniu...

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi