picio100

tacx Vortex

Rekomendowane odpowiedzi

picio100

Witam serdecznie kolegów i koleżanki  . Mam problem z trenażerem tacx vortex .A mianowicie po wyjęciu z opakowania oraz podłączeniu miga zielona dioda jednak żaden z moich sprzętów typu laptop  win 10 tablet oraz smartfony ( android ,iOS) nie widzi trenażera . Czy ktoś miał podobny problem .

Bardzo dziękuję z pomoc.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
m-peter

Spróbuj może wyłączyć Bluetooth/Ant+ na wszystkich urządzeniach poza jednym, z którym chcesz się połączyć. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
picio100

Tak zrobiłem i lipa Ant+ podłączony do laptopa i nadal trenażer nie widoczny .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
m-peter

To niestety nie mam pomysłu innego niż reklamacja. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
d2s

Witam

Spróbuj jeszcze zainstalować aplikację Tacx utility na smartfonie i zaktualizować oprogramowanie w urządzeniu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kris87

Mam tacx genius smart i mam podobny problem, ale z innym trenażerem. Nie mogę połączyć telefonu, tableta i komputera. Nie są to sprzęty stare, raczej nowe. Problem wydaje mi się, że gdzie indziej. Ściągnąłem aplikację tacx utility i tacx training na telefon samsung A7 albo A5 i działa, Natomiast na huawei nie działa. Na tablecie tej samej marki również, Komputer notebook marki asus też nie widzi. Nie wiem o co chodzi w tym szczerze.  Niektóre laptopy i tablety nie spełniają danych kryteriów. Plus dodatkow muszą obsługiwać ANT plusa. Wydaje mi się, że to jest jakiś błąd oprogramowania. Trzeba spróbować napisać emiala do firmy od której kupiłeś trenażer, żeby pomogli rozwiązać Ci problem. 

.Nie trzeba mieć anteny dokupionej dodatkowo, chyba że się chcę połączyć przez zwifta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi