Skocz do zawartości

Ogranicznik prędkości Kross Hexagon Boost 1.0


Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętaj że legalnie możesz mieć wspomaganie do 25km/h a więcej oczywiście możesz jechać za sprawą swoich nóg;) Gdy nadal to jest za mało, to proponuję motocykl z tablicą rejestracyjną i rejestracją;)

Odnośnik do komentarza

tak wiem ile jest dozwolone legalnie, ale z moich wyliczeń wychodzi ze jadę średnio 27-30km/h i chciałbym aby w tym przedziale prędkości miałbym wspomaganie. Nie wymagam 50km/h lub więcej.  

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

W jakimś celu jednak ta blokada jest założona. W kazdym razie z niecierpliwością czekam na zapowiedzianą nowelizację traktującą takie manipulacje przy ograniczeniach jak cofanie liczników czyli przestępstwo ;)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 17.04.2021 o 13:38, Kripolog napisał:

Przyłączam się do pytania. Pewnie elektronicznie można zdjąć blokadę. Może jest ktoś w Szczecinie? 

Czy ktoś już zajął się tematem i wie jak zrobić aby wspomaganie działało do 30-35km/h? 

Jest ktoś w Warszawie lub jej wschodnich rejonach, kto się na tym zna i by mi to zrobił?

 

W dniu 3.05.2021 o 17:50, fkonopka napisał:

Aplikacja do silników shimano (nie wiem czy wszystkich, trzeba poczytać) StUnlocker ~200zł daje możliwość zmiany regionu na amerykański 32km/h.

Ta aplikacja niestety nie chce się połączyć ze sterownikiem.

Edytowane przez Pavlik
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...