Andrzej D

DomenaSportowa-Dropshipping

Rekomendowane odpowiedzi

Andrzej D

Przy pierwszym zamówieniu kilka miesięcy temu pomyślałem że wypadek przy pracy,więc postanowiłem po raz kolejny zamówić coś na https://www.domenasportowa.pl/

Za pierwszym razem zakupiłem kask na rower i czapkę zimową pod kask Kross. Po tygodniu oczekiwania,zażądałem zwrotu za czapkę i wysłanie tylko Bella.

Tym razem zakupiłem worek 20L Crosso. Przy ofercie była informacja że wysyłka nastąpi w 2-4 dni robocze. Po rozwinięciu znaku zapytania ukazała się informacja,że stosują Drop Shipping i de facto handlują towarem,którego fizycznie nie mają na stanie. Dziś mija 7 dzień roboczy a status zamówienia jest na etapie "Oczekujemy na dostawę"! Połasiłem się na worek 5 zł tańszy niż u innych. Jak nie chcecie mieć podniesionego ciśnienia,spowodowanego oczekiwaniem na towar,omijajcie szerokim łukiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
m-peter

Raz u nich zamawiałem bo mieli bardzo dobrą cenę na smary Park Tool'a (praktycznie połowa ceny rynkowej). Zamówienie złożone w poniedziałek o 10 rano a wysłane w piątek w południe. Mistrzami czasu wysyłki nie są, to fakt ale przynajmniej w moim przypadku doczekałem się :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wojtek O.

Ja niestety pokusilem sie na ochraniacze lokci i kolan 100pln tansze. Mamy 19.05 a od 13.05 jest pakujemy zamowienie. Skladalem bodajze 9.05

Nosz kudła waść....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
fuudie1992

ja 7 maja zamawialem części , 22 zrezygnowalem z zamowienia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi