jupiter

Jaki mostek do 40 zł?

Rekomendowane odpowiedzi

PiotrekGT

Chciałem po prostu zamówiec coś z ali i szukałem info czy są realizowane wysyłki, ot wsio. 

Miały nie być ale skoro są, no to fajnie, ktoś wprowadza w błąd "czytających"

https://www.radiozet.pl/Co-gdzie-kiedy-jak/Czy-paczki-z-Aliexpress-przychodza-i-czy-paczki-z-Chin-sa-bezpieczne-KORONAWIRUS

Tutaj artykuł, żeby nie być gołosłownym

Edytowane przez PiotrekGT

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bombka
6 minut temu, PiotrekGT napisał:

Zmusiłeś mnie do przeczytania tych wypocin, to rozbawiło mnie najbardziej "Po dokonaniu zakupów na tym portalu przez danego użytkownika, po kilku dniach zostaną one anulowane, a zwrot środków na konto następuje w przeciągu kilku dni. " :D

I tak oto właśnie steruje się ludźmi, i to nie tylko w tak błahych  sprawach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kruk
W dniu 29.03.2020 o 22:33, bombka napisał:

I tak oto właśnie steruje się ludźmi, i to nie tylko w tak błahych  sprawach.

Takie czasy że aby dowiedzieć sięprawdy musi człowiek się naszukać w kilku-kilkunastu źródłach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TOMALA72

Decathon 35mm za 80 zeta daje radę:) Mam w dwóch rowerach:)

Co ciekawe ten, który kupiłem do Primala ma dwa oddzielnie przykręcane pałąki z przodu a w Rockriderze AM 100HT jest z przodu cały panel na 4 śruby. Poza tym są identyczne. Ten z Rockridera jest pewnie nieco cięższy ale mocniejszy. W sklepie widziałem tylko pierwszą wersję. Jakość wykonania na bardzo dobrym poziomie.

Edytowane przez TOMALA72

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ahaja

Kalloy Uno AS-M04

Bardzo fajny, solidny i nie jest przesadnie ciężki. Warunek: kiera 35mm albo normalna 31,8 + adapterki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi