Axel Bikeman

Ramę BTWIN TRIBAN 100 roz. L

Rekomendowane odpowiedzi

Axel Bikeman

Witam,

potrzebuje zrobić sobie wozidło do pracy, którego nie będzie szoda przypiąć na 8 godzin i ewentualnie jak go deszcz zleje. Interesuje mnie zakup samej ramy z BTWIN TRIBAN 100 w rozmiarze L, stan może być poniszczona powłoka lakiernicza, i tak rama będzie malowana na oliwkową wojskową matową zieleń. Aha najlepiej z oryginalnym stalowym widelcem. Info proszę kierować przez forum. Propozycje typu "mam oddam za 800 czy 700" odpadają, nowy w sklepie 990 zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zibi_j1
26 minut temu, Axel Bikeman napisał:

Witam,

potrzebuje zrobić sobie wozidło do pracy, którego nie będzie szoda przypiąć na 8 godzin i ewentualnie jak go deszcz zleje. Interesuje mnie zakup samej ramy z BTWIN TRIBAN 100 w rozmiarze L, stan może być poniszczona powłoka lakiernicza, i tak rama będzie malowana na oliwkową wojskową matową zieleń. Aha najlepiej z oryginalnym stalowym widelcem. Info proszę kierować przez forum. Propozycje typu "mam oddam za 800 czy 700" odpadają, nowy w sklepie 990 zł.

W takim wypadku nie lepiej poszukać jakiejś retro ramy? @kaido2 składa takie woziła na ramach ze złomu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kruk

Też uważam że możesz kupić tańszą ramę aby nie kusiła nikogo. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rowerowa Szajba

A jaka ramę potrzebujesz. Posiadam ramę retro która leży jest aluminiowa. Daj znać na PW

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Axel Bikeman
W dniu 11.02.2020 o 12:21, Kruk napisał:

Też uważam że możesz kupić tańszą ramę aby nie kusiła nikogo. :)

Skoro cały rower komppletny nowy kosztuje 900 zł to szukam ramy używanej w cenie 150-200 zł, da się znaleźć tańszą? bo mnie by nie kusiła rama do kradzieży za 100 parę złotych...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kruk

Możliwe jakąś używkę wyrwiesz, szukaj. Ja mam tylko koła do tribana jakbyś chciał nówki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Axel Bikeman

Mówimy oczywiście o tym ala gravelu od BTWINA :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kruk

no tak, czasami zdarzają się choć raczej ciężko będzie. Ja jakiś czas temu przez półtora miecha dzień w dzień szukałem po niecie ramy także widziałem różne cuda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kaido2
9 minut temu, Axel Bikeman napisał:

bo mnie by nie kusiła rama do kradzieży za 100 parę złotych...

Ale tego co wie z czym ma do czynienia tak. Tu nie chodzi za ile, ale co.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Axel Bikeman

No zauważyłem że jest ciężko :/ można kupić cały używany za 500-600 zł. Ale mam koło tył, sztyce mostek, baranka, kasetę HG201 11-34 8 rz. starą przerzutkę Acera, łańcuch KMC 8 rzędowy z przebiegiem 200 km z roweru Żony. Wiec pozostaje mi rama jakieś koło przód i korba owijka i stare klamki od Shimano  i będzie latać.

2 minuty temu, kaido2 napisał:

Ale tego co wie z czym ma do czynienia tak. Tu nie chodzi za ile, ale co.

no to tym bardziej ale rama z marketu chyba nie jest obiektem pożądań.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kaido2

Z marketu nie, ale np kupiona za 100-we np Gazelle Champion Mondial, czy jakaś szosowa Koga już tak. Nawet jak je przemalujesz, to ktoś kto zna się na ramach  może się zainteresować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi