NIEDZIELNY ROWERZYSTA

Stojak Serwisowy.

Rekomendowane odpowiedzi

NIEDZIELNY ROWERZYSTA

Witam.

Macie jakieś pomysły na zrobienie samemu jakiegoś stojaka serwisowego w cenie do 80zł? Ja osobiście przewieszam rower za siodło przez drążek do podciągania. Działa, lecz myślę ze to nienajlepszy pomysł.  Pozdrawiam Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
saucerhead

Czasami w Lidlu trafiają się stojaki. Ostatnio były chyba z 2 czy 3 tygodnie temu podczas tygodnia rowerowego. Wydaje mi się, że zapłaciłem za stojak 130 zł - do amatorskiego użytku w domu to świat i ludzie. Można znaleźć zdjęcia w wyszukiwarce albo filmik na youtub'ie

• Pomógł 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
artfal

Również jestem posiadaczem stojaka z Lidla za 130 pln. Kupiłem dwa lata temu, kilka rowerów na nim zrobiłem i nadal działa nic się nie zapsuło. Jeżeli nie prowadzisz serwisu rowerowego to tak jak napisał kolega wyżej "świat i ludzie". 

Pozdrawiam,

Artur

• Pomógł 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
samuel_87

jak koledzy wyżej też mam i polecam stojak z lidla , kupiłem w ubiegłym roku i jestem zadowolony, dla użytku domowego nie ma co przepłacać. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pawel2208

Mam stojak z Lidla 2, a może i 3 lata. Za cenę 130zł bardzo dobry.

• Pomógł 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
alfine-11

Stojaki serwisowe z Lidla są do kupienia okresowo i dosyć często jeden sklep otrzymuje do sprzedaży tylko kilka egzemplarzy , jeśli ktoś chce kupić bez wcześniejszego "polowania" to może długo czekać do następnego "rowerowego tygodnia" w Lidlu . Inna sieć handlowa ma w stałej ofercie rowerowe stojaki serwisowe o podobnej konstrukcji i jakości wykonania pod nazwą KAYOBA choć są już o kilkadziesiąt złotych droższe, tymi sklepami są JULA  w których do jutra trwa promocja (139 PLN dzisiaj jest 08-04-2017)

https://www.jula.pl/catalog/wypoczynek/rowery-i-motocykle/czesci-zamienne-do-rowerow/naprawa/stojak-serwisowy-639447/

000jula.jpg

Edytowane przez alfine-11
  • Pomógł 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jedenlol
alfine-11

jedenlol taki wieszak na rower do jakiego podałeś link nie spełnia wymogów stojaka serwisowego , a zakup stojaka serwisowego na Ali itp. mija się z celem ze względu na dużą wagę takowego co mocno zawyża koszt przesyłki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
samuel_87
18 godzin temu, alfine-11 napisał:

Stojaki serwisowe z Lidla są do kupienia okresowo i dosyć często jeden sklep otrzymuje do sprzedaży tylko kilka egzemplarzy , jeśli ktoś chce kupić bez wcześniejszego "polowania" to może długo czekać do następnego "rowerowego tygodnia" w Lidlu .

w mojej okolicy zawsze jest sporo tych stojaków nawet tydzień lub dwa od wprowadzenia do sprzedaży , więc nie trzeba się spieszyć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
alfine-11
6 minut temu, samuel_87 napisał:

w mojej okolicy zawsze jest sporo tych stojaków nawet tydzień lub dwa od wprowadzenia do sprzedaży , więc nie trzeba się spieszyć

czyli

7 minut temu, samuel_87 napisał:

Stojaki serwisowe z Lidla są do kupienia okresowo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
samuel_87

chodziło mi o to ,że w mojej okolicy nie trzeba jak to napisałeś "polować " na te stojaki bo nie cieszą się takim wzięciem i nawet dwa tyg po wprowadzeniu do sklepów jeszcze są do kupienia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
alfine-11

W Szczecinie te Lidlowskie stojaki znikają w ciągu 1-2 dni ja musiałem na nie "polować" 2 lata :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Eldo

Również polecam stojak z Lidla, ogólnie to jestem w szoku ze za 130pln można kupic tak solidnie wykonany stojak ! Takie "rarytasy" schodzą moment z półek (czy koszyków) ale często pojawiają się oferty w sieci po takich akcjach z równie często doliczoną marżą ale mimo wszystko za ten stojak smiało mógł bym wyłożyć nawet i 200pln ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
muszyniak

Stojak z Lidla, polecam, jak za tą cenę solidne wykonanie, nawet stabilny. Jedyny minus jaki zauważyłem to po zamocowaniu roweru rurka z uchwytem na rower ślizga się w zamocowaniu przy rurce pionowej, nawet jak mocno skręcę. Już nawet myślałem o wsunięciu w ten zaczep podkładki gumowej ze starej dętki, co prawda ta rurka jest karbowana ale jednak nie trzyma ustalonej wcześniej pozycji roweru. Jak na razie to mi jednak nie przeszkadzało. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
adm75

jak ma być tanio i z uchwytem widelca to może

• Pomógł 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
LukasFR22

Tak jak piszą koledzy stojak z Lidla to najabrdziej udana oferta. Moim skromnym zdaniem lepiej dołożyć do 139zł i mieć coś praktycznego a samemu ciężko będzie zrobić za tą cenę stojak z tyloma regulacjami i w takiej wadze.

Rozsądnym wyborem też było by zakupienie używanego bo często można kupić wysokiej klasy stojak za mniej niż 100.

Ja posiadam Lidlowski juz od 3 lat i do tej pory nic mu nie dolega

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Yan
Dnia 10.04.2017 o 18:42, psu napisał:

Stojak zdaje egzamin do pewnego momentu. Jak przykręca się śrubki, reguluje czy czyści to wystarcza. Problem zaczyna się w momencie kiedy chcesz wymienić support i pracujesz na kolanach albo przesmarować kierownice i szukasz trzeciej ręki żeby potrzymała rower bo ciągle się przewraca. Lidloskiego nie widziałem na oczy ale coś czuje że dołączę do grona myśliwych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
alfine-11
9 godzin temu, muszyniak napisał:

Stojak z Lidla, polecam, jak za tą cenę solidne wykonanie, nawet stabilny. Jedyny minus jaki zauważyłem to po zamocowaniu roweru rurka z uchwytem na rower ślizga się w zamocowaniu przy rurce pionowej, nawet jak mocno skręcę.

muszyniak  ten Lidlowski stojak to jest "męska  wersja" jak mocno dokręcisz to nic nie drgnie  :)

Edytowane przez alfine-11

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Red

U mnie rozwiązane jest to na wielkwypust stożkowy. Bardzo przemyślane. Nie wyobrażam sobie akcji że siłuje się z dokręcaniem żeby nic się nie ruszało.

851cc7fc03369614984974e0bb0e8385.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
alfine-11

A kto tutaj mówi o siłowaniu się :) wystarczy męska ręka ;) przecież ma on wygodne zaciski

00000000000000000000000sto.jpg Edytowane przez alfine-11

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
artfal

Mam ten sam problem ze strajkiem z Lidla co muszyniak i skręciłem tą część na full. Poza tym to naprawdę dobry stojak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
alfine-11

To może jakieś felerne trafiły się Wam te stojaki :( przy takiej masówce jest bardzo prawdopodobne , a jest tylko budżetowy stojak serwisowy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Yan
58 minut temu, alfine-11 napisał:

To może jakieś felerne trafiły się Wam te stojaki.

Trzeba uważać co się kupuje w tygodniach tematycznych. Stojak który był 6 miesięcy wcześniej może się różnić dosłownie detalami ale jak widać mogą one utrudniać życie. W Lidlu stojak zawsze będzie stojakiem ale może być to całkowicie inny model. Podobno w Niemczech można zamawiać w Lidlu prze internet - dla odważnych https://www.lidl.de/de/onlineshop :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi