Skocz do zawartości

Codziennie JEDNO zdjęcie 2017-2020


Zalas

Rekomendowane odpowiedzi

Nowe światełka. Jak nie "rozkminie", jak tu zmniejszyć częstotliwość migania, to mnie kierowcy znienawidzą.

IMG_3580.jpeg

Waga jedej lampki– 30gr

Bateria: 3200mAh 

Czas pracy na baterii: 10h (sprytny tryb), 30h (eco)

Komunikacja: Bluetooth, ANT+

Wodoszczelność: IPX 67 – 30m for 60mins

Wymiary: 59.50×32.50×22.50

Moc światła: 125 Lumen -tył, 150 Lumen- przód

Dodatkowe funkcje :

czujnik zwalniania powoduje zmianę intensywności migania

czujnik haha próby kradzieży czy wypadku (o ile nie rozwalisz telefonu by wysłać sms'a alarmowego z lokalizacją)

Edytowane przez piotr.solek
Odnośnik do komentarza
Nowe światełka. Jak nie "rozkminie", jak tu zmniejszyć częstotliwość migania, to mnie kierowcy znienawidzą.

A niech se znienawidzają, najważniejsze że będą cię widzieć wink.png Bo z tego co zauważyłem to migające światełka są szybciej kojarzone z nadjeżdżającym rowerzystą, aniżeli światło stałe. A gdzieś czytałem, że bodajże w Niemczech migających nie można używać. 

 

 

A to jedna z fotek po zrobieniu których wyłączył mi się PureGps z racji przydługiej przerwy i miałem teleporta 2km dalej

IMG_20181031_203153.thumb.jpeg.6abc02cf0588064a1a0ea18307958c1f.jpeg

 

Wysłane z Tapatalka

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, nctrns napisał:

@piotr.solek ile taka przyjemność? Pewnie nie w polskim sklepie?

Czy przyjemność, to się okaże. Akurat ze 30%zniżką cena była do przełknięcia. Bez niej, za najtańszą wersję (komplet), trzeba wydać £80. 

3 godziny temu, LuckyLuk napisał:

A niech se znienawidzają, najważniejsze że będą cię widzieć wink.png Bo z tego co zauważyłem to migające światełka są szybciej kojarzone z nadjeżdżającym rowerzystą, aniżeli światło stałe. A gdzieś czytałem, że bodajże w Niemczech migających nie można używać. 

Tak, gorzej, jak wjadę na wąską ścieżkę rowerową. Oby szybko naprawili aplikację do sterowania tymi diodami. Apropo migania, to właśnie cała filozofia tego, jest taka, by na ruchliwej ulicy rowerzysta był widziany. Dlatego, w zależności od okoliczności, miganie zmniejsza lub zwiększa swoją intensywność. Drogi tym się "nie oświetlisz", ale na ulicy będziesz niczym karetka pogotowia.

Edytowane przez piotr.solek
Odnośnik do komentarza
TwardyBlaszak

W zwykłej koszulce długim rękawem i w kalesonach to albo się spociłem jak Pumba albo było zimno, nie było nic pośrednio. Wczoraj dobrałem się do odzieży termoaktywnej (koszulka z długim rękawem oraz spodnie) i przetestowałem wieczorną jazdą. Pierwsze wrażenia są bardzo pozytywne.

979967260_IMG_20181101_125030v2.thumb.jpg.2c3b223f8a55908402fb12cc4f5021c4.jpg Brubeck. Seria Protect. Klasa aktywności 7 - sport, praca fizyczna | na zewnątrz

Edytowane przez TwardyBlaszak
Odnośnik do komentarza

@Bujak ten sam rezerwat, ale inne wejście 😁 i do tego z bliska najpierw łania (100 m przed zdjęciem) , później zając. 

IMG_20181101_181920.jpg
3 godziny temu, Sziva napisał:

Dzisiaj pogoda była super! Prawie 20 stopni, więc żal było nie skorzystać i nie wyciągnąć Króla Małżonka na zewnątrz :)

IMG_20181101_151527.thumb.jpg.c5df7b445770ff195732ca3706083e4b.jpg

A ładnie to tak drzewka podgryzać? ;) 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza



[mention=7439]Bujak[/mention] ten sam rezerwat, ale inne wejście  


Chyba nawet to samo wejście (przy płocie SGGW południowa strona) , tylko ja zrobiłem zdjęcie już za bramą. Pozdrawiam Sąsiada
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Ciemno to się pomyliłem :) Polecam na przejażdżki, fajny teren i szlak rowerowy jest, chociaż w stronę arbuzowej ciągle nie przejdziesz bo tam są zwalone drzewa - trzeba rower kłaść i przeciągać

Odnośnik do komentarza

Mała rzecz a jak cieszy. ANTek dojechał zza wielkiej wody. Koszt 99 monet razem z przesyłką. Działa w 100%. 

Witaj wirtualny świecie!

IMG_20181102_095837-01.jpeg

Edytowane przez Zbysio
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...