majster-b

Okolice Daleszyc

Rekomendowane odpowiedzi

majster-b

Hejka.

Jest ktoś z okolic Daleszyc-Borkowa? Może złożymy jakąś grupkę na wspólne wyjazdy weekendowe...
Osobiście preferuje szwędaczkę bez ciśnienia na czas i prędkość. Ktoś coś?

Pozdr.

Kuba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zibi_j1

Ja jestem z Nowin. Bardzo często robię sobie trasy przez Borków na Chmielnik, lub przez Daleszyce w stronę Sw. Katarzyny. W tym sezonie walczę na szosie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
majster-b

Ja tylko MTB - szosa może kiedyś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
seraph

Bez ciśnienia, ale podjazdów się nie boisz? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
majster-b

Nie nie, wręcz przeciwnie. Bez ciśnienia ponieważ jestem po przeszczepie ACL (wiązadło krzyżowe przednie) w kolanie i muszę jeszcze bardzo uważać. Dlatego obecnie jestem raczej szwędaczem. Jadę sobie tempem fitness, podziwiam widoki i napawam się przyrodą. Wole dystanse +50 niż krótkie choć czas nie zawsze na to pozwala. A najbardziej to wyjazdy w wyższe góry i od schroniska do schroniska z plecaczkiem.

Jeździłem swojego czasu etapówki. Za mną Transcarpatia 2005, jakies inne maratony jednodniowe ale dziś mnie to już nie bawi. Bawią mnie jednak rajdy na orientacje w rodzaju BikeOrient itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi