Opiontany

Błotniki do przełaja pod opone 38mm

Rekomendowane odpowiedzi

Opiontany

Szukam błotników do swojego przełaja pod oponę 38mm. Chciałbym, żeby to były błotniki pełne i myślałem o modelu SKS Blueamels, ale w przednim widelcu nie mam utworu na śrubki. Innym ciekawym kandydatem były sks raceblade pro xl, ale maksymalna dozwolona szerokość opony to 32mm. Aktualnie myślę o wyboru sks s-board na przód, ale nie mam kandydata na tył, bo wszystkie błotniki z 'rusztowaniem' sprzedawane są w komplecie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nemrod

Może SKS Speedrocker: 

• Pomógł 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Opiontany

O super, tego modelu wcześniej nie widziałem. Kosztuje zdecydowanie więcej niż reszta, ale jest chyba najlepszym kandydatem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
elmapeto

Speedrocker zdecydowanie najładniejsze,  ale też drogie. Osobiście zakładałem ostatnio bluemels i mogę polecić. 

pol_pm_Blotniki-rowerowe-SKS-Bluemels-Matt-182278_1.jpg

Zapłaciłem 89.

Są z tworzywa ,a nie blaszane. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Opiontany
8 godzin temu, elmapeto napisał:

Speedrocker zdecydowanie najładniejsze,  ale też drogie. Osobiście zakładałem ostatnio bluemels i mogę polecić. 

pol_pm_Blotniki-rowerowe-SKS-Bluemels-Matt-182278_1.jpg

Zapłaciłem 89.

Są z tworzywa ,a nie blaszane. 

Tak jak napisałem wyżej. Do przedniego widelca nie mam możliwości zamontować takiego błotnika, bo nie posiada on otworów montażowych. Pytałem o Speedrockery w lokalnym sklepie, ale dystrybutor nie pozwala na ściaganie ich.

Edytowane przez Opiontany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Fimala
W dniu 4.10.2019 o 08:57, Opiontany napisał:

Tak jak napisałem wyżej. Do przedniego widelca nie mam możliwości zamontować takiego błotnika, bo nie posiada on otworów montażowych. Pytałem o Speedrockery w lokalnym sklepie, ale dystrybutor nie pozwala na ściaganie ich.

Speedrocker niby fajny ale z tyłu i tak woda bedzie Ci po nogach lecieć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Adrian Bednarz

również dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kogucik

Podczepie się.
Możecie polecić błotniki do opon 35c (z 38c muszę jednak zrezygnować z połączeniu z błotnikami)?

Kupiłem SKS edge al 46mm i są złe, a mianowicie śruba do montażu przedniego błotnika do widelca jest za krótka, tylne błotniki nie mieści się w widełkach przy dolnym miejscu montażu i pręty są przykrótkie.

Rower to plantex London road, który posiada miejsca montażowe pod błotniki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi