Invi.

Kupno karbonu po naprawie

Rekomendowane odpowiedzi

Invi.
Napisano (edytowane)

Witam,

Jakiś czas temu znalazłem w okolicy interesującą ofertę. Rama była lepiona w okolicy koszyka na bidon na rurze podsiodłowej. Sprzedający (handlarz) twierdzi, że było to związane z za mocnym dokręceniem koszyka. Poniżej zdjęcie owego fragmentu - inny odcień lakieru + powinna być w tym miejscu naklejka.

Co o tym myśleć? Zapytałem o zdj sprzed naprawy ale nie wiem czy się doczekam. Oprócz tego miejsca rama na fotkach wygląda spoko a i cena jest bardzo ok.

indeks.jpg Edytowane przez Invi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kruk

Pytanie gdzie była łatana, jak w dobrej firmie naprawiające karbon to luz, tylko niech pokaże papiery na to :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Accent_Szaj

Tak,w dobrej firmie xD i sprzedaje? Śmiech na sali

Pewnie sam skleił jakimś 2 składnikowym klejem i tyle

Nie bierz tego g..wna ,bo chytry 2 razy płaci

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kruk

To też prawda, nawet jak było zrobione w carbon tech'u to gdzie indziej może być popękana. A sprawdzenie fachowe ramy karbonowej kosztuje. 

Dodam że 

1 godzinę temu, Kruk napisał:

jak w dobrej firmie naprawiające karbon to luz, tylko niech pokaże papiery na to

odnosiłem się do samego naprawionego miejsca, nie jako ramy jako całości. miałem na względzie to że miejsce fachowo załatane jest równie solidne co oryginalne a nawet lepiej. Zaś jak idzie o całą ramę to nie wiem. ja sam karbonu używanego boję się jak ognia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rowerowa Szajba

Jak dla mnie śliska sprawa to w końcu rama karbonowa. Zamaskowane peknięcie wiadomo jak to wyglądało wczesniej???. Ja bym nie brał wogóle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
marcin.jka

Z pewnością rower przywieziony z zagranicy, jakiś po wypadku, dostał za darmo albo za 50 euro, rama klejona najtaniej jak się da, trzymaj się z daleko od takich ofert.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi