LordVader

Fuji Aloha

Rekomendowane odpowiedzi

LordVader

Witam, Czy ktoś na tym forum orientuje się lub możepodzielic się swoją opinią czywarto kupić ten rowerek:

Fuji Aloha 1.0 Triathlon 2011 rok

Z góry dziękuję za pomoc

(Jestem początkujący jeśli chodzi o rowery szosowe) 

Cena to ok 1750zl

Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SzpiceR

1. Masz podwieszone tematy.

2. Rower triathlonowy/czasowy to nie synonim słowa "szosowy".

3. Rower z 2011 roku zapewne nie jest w fabrycznej konfiguracji więc skąd mamy wiedzieć czy warto?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
LordVader

Dziękuję za odpowiedź. Sorki za terminologię, nigdy wcześniej nie miałem styczności z tego typu rowerami. Raczej do tej pory jezdzilem na mtb. Niech będzie więc triathlonowy:) Wygląda że jest w fabrycznej konfiguracji. Porostu chce wiedzieć czy jest warty kupna i swojej ceny. Pozdrawiam 

Screenshot_20190908_211244.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SzpiceR

Rower triathlonowy jest do triathlonu. Zamierzasz być triathlonistą na co dzień? 

Z tego zdjęcia nic nie wynika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nctrns

Może zrozumiesz z drugiej strony:

Cytat

Witam, Czy ktoś na tym forum orientuje się lub możepodzielic się swoją opinią czywarto kupić ten rowerek:

Specialized Demo 8 2011 rok

Z góry dziękuję za pomoc

(Jestem początkujący jeśli chodzi o rowery górskie

Cena to ok 4750zl

Cytat

Dziękuję za odpowiedź. Sorki za terminologię, nigdy wcześniej nie miałem styczności z tego typu rowerami. Raczej do tej pory jezdzilem na komunijnych. Niech będzie więc zjazdowy:) Wygląda że jest w fabrycznej konfiguracji. Porostu chce wiedzieć czy jest warty kupna i swojej ceny. Pozdrawiam

No chyba że na górskich znasz się tak bardzo jak na szosowych.

A mówiąc krótko: rower triathlonowy/czasowy to wyspecjalizowany rower do bardzo konkretnej odmiany kolarstwa szosowego i absolutnie nie nadaje się dla osób początkujących i nie warto go kupować w takim wypadku za żadną cenę.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Seban

Tak jak pisali przedmówcy to nie jest typowy rower szosowy. Jazda w normalnych warunkach na takim rowerze może być niebezpieczna z uwagi na czas jaki zajmie ci zmiana pozycji i dostanie się do hamulców. Czy cena dobra to zależy od stopnia zużycia. Na pewno nie warto rzucać się na głęboką wodę jeżeli nie umie się pływać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi