Remigiusz Banach

ID Match Selle Italia - system doboru siodeł

Rekomendowane odpowiedzi

Antyszprycha

@Franz Mauer daj namiar na sklep :)Będę we Wrocku 8 Marca :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
pikon8

Ja już dam sobie spokój z tym pomiarem.Mam siodło na którym jeździ mi się w miarę dobrze.Poradnik z YT, którym się podpierałem przy wyborze siodełka,w moim przypadku prawie się sprawdził...prawie,bo mam uczucie jakby te siodełko co wybrałem było o ciut szersze,to by było wręcz idealne.Jak by więcej sklepów w Szczecinie oferowało taki pomiar,to może przy większej konkurencji któryś z nich miałby w ofercie zrobienie za darmo takiego pomiaru...a tak,tylko ten jeden sklep go wykonuje,i wątpię aby kiedyś była możliwość zrobienia go nieodpłatnie:|.Chciałem nawet kupić w tym sklepie siodło,ale z tymi dostępnymi "od ręki" to też wyboru w nie było.Niech nikt tutaj nie myśli ,że szkoda mi było dać tą stówkę na pomiar,bo z chęcią bym dał,żeby w końcu jeździć komfortowo ,ale jak mi gościu zaśpiewał ceny,to tak jak Ty zrobiłem wielkie oczy ,i podziękowałem na razie :).Może kiedyś zrobię taki myk,że wykonam pomiar w sklepie,i będę już na przyszłość wiedział jakie pasuje pod mój tyłek,a siodło kupię z zewnętrznego źródła,ale jeszcze nie teraz :).W tym momencie ujeżdżam świeżo zakupione WTB Rocket,i zobaczę po jakimś czasie(bo teraz jak na razie skromnie z km.) czy mój tyłek z nim się polubi,czy nie:D.Także "stay tuned",bo jak nie zapomnę ,to napiszę :D.     

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Franz Mauer

Harfa Harryson ul. Robotnicza Dolnośląskie Centrum ROWEROWE.

Edytowane przez Franz Mauer

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Krysztalek78

A w Warszawie ktos wie gdzie mozna dokonac takiego pomiaru i ile za to sobie zycza? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
LuQ
20 minut temu, Krysztalek78 napisał:

A w Warszawie ktos wie gdzie mozna dokonac takiego pomiaru i ile za to sobie zycza? 

Ja pisałem jakiś czas temu do sklepu Kolarski.eu i powiedzieli mi że koszt to 30zł. Wybiorę się do nich jakoś na wiosnę ^_^ (pytałem się o dobór siodełka nie jakiś konkretnie sposób bo oni tam mają chyba 3 metody: Fizka, ID selle italia i chyba speca)

http://kolarski.eu/bikefitting/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta