Igoh

Amortyzator z nadwyżki montowni rowerów.

Rekomendowane odpowiedzi

Igoh
Napisano (edytowane)

Cześć, w poszukiwaniu amortyzatora natknąłem się na kuszącą ofertę RS'a Lyrika za 1800 złotych, w opisie aukcji jest napisane, że amortyzator pochodzi z nadwyżki montowni rowerów. Jest tu jakiś ukryty haczyk? Czy są to po prostu amortyzatory sprzedawane bez pudełka? Poniżej podrzucam link do jednej z aukcji. Nie wiedziałem do jakiej kategorii zaliczyć ten post, dlatego proszę o przeniesienie postu w razie czego.

https://allegro.pl/oferta/nowy-amortyzator-rock-shox-lyrik-rc-27-5-29-160mm-8223055688?reco_id=3663a32b-bdf4-11e9-80c6-b8ca3a6ab208&sid=3ec404f37aa2fad6253fa5dd6bb023427743f77ee2f01bb84454c4701b8c0118

Edytowane przez Igoh

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kruk

Często OEM'y tak zwane sprzedają się o 30-40 % taniej niż zapudełkowane części. Ja tak kupowałem mojąkorbę XTR M9000 co normalnie kosztuje ponad tysiąc (teraz już nie alewtedy tak) a kupiłem nówkę za 800 złotych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Igoh

czyli nie różni się niczym od wersji w "pudełku"?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PrzeLuka

W zasadzie nie. OEMy to ten sam produkt ale przeznaczony do sprzedaży hurtowej a nie detalicznej jak ten w wersji pudełkowej. Pierwsza opcja trafia głównie do producentów rowerów, którym pudeł nie potrzeba a druga do idntwidualnego odbiorcy ot wsio. Jak nówka, nie jezdzony i cena Ci odpowiada to zrobić "zerowy" i śmigać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Igoh

Dzięki za pomoc! Zostaje mi poszukanie odpowiednich sterów, koła i dozbieranie pieniędzy :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi