tol2di

Jakie klamki do hamulców tarczowych mechanicznych

Rekomendowane odpowiedzi

tol2di

Panowie jak w temacie podczas kolizji uszkodziłem klamkę od hamulca tarczowego mechanicznego i musze kupić nową a że po symbolu klamki internet wyzuca klamki typowe pod V-brake to zgłupiałem.

Klamki mam na dwa palce rower MTB

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mareq

Napisz jaki miałeś typ klamek. Część klamek jest i pod V i pod tarcze. Linkę można założyć na 2 sposoby.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SpiderMAN
21 minut temu, mareq napisał:

Napisz jaki miałeś typ klamek. Część klamek jest i pod V i pod tarcze. Linkę można założyć na 2 sposoby.

Nieprawda...

Klamki pod V-Brake działają prawidłowo z tarczówkami.

Jak jeździłem na zestawie mechanicznym parę lat temu to miałem klamki Deore LX BL-M571, były rewelacyjne, miały ciekawą konstrukcję, ładnych parę lat służyły, plus ich to totalna pancerność i brak tendencji do łapania luzu.

https://www.bing.com/images/search?view=detailV2&ccid=sEXPTRI%2b&id=EAEAB5837D7B4CF826CFEEE0D0DE3169384A5AE1&thid=OIP.sEXPTRI-V_9NDA3ltY_c_AHaFo&mediaurl=https%3a%2f%2fhttp2.mlstatic.com%2fmanete-de-freio-shimano-deore-lx-bl-m571-D_NQ_NP_482411-MLB20539674861_012016-F.jpg&exph=319&expw=420&q=Deore+LX+BL-M571&simid=608049870646611330&selectedIndex=1

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tol2di

Jesli dobrze pamiętam symbol 374TK 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mareq
Napisano (edytowane)

OK, z tym przekładaniem linki to coś mi świtało ale źle. Zmiana położenia końca linki jest pomiędzy v-breake i cantilever. Mea culpa :) .

Edytowane przez mareq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SpiderMAN
2 godziny temu, tol2di napisał:

Jesli dobrze pamiętam symbol 374TK 

Te klameczki Tektro są słabiutke. miałem takie przed tymi Deore LX o których Ci napisałem, różnica była kolosalna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tol2di
42 minuty temu, SpiderMAN napisał:

Te klameczki Tektro są słabiutke. miałem takie przed tymi Deore LX o których Ci napisałem, różnica była kolosalna.

Tylko nowych to już chyba nie dostanę trzeba polować na używki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SpiderMAN
1 godzinę temu, tol2di napisał:

Tylko nowych to już chyba nie dostanę trzeba polować na używki.

Uwierz mi, że warto. Ja swoje dałem ojcu, zapytam czy mu czasem gdzieś nie leżą...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tol2di

Ile byś za nie chciał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi