bialy1245

Wypady MTB Rzeszów

Rekomendowane odpowiedzi

roy_jones199

Obecny!

10:00

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
roy_jones199

No coś tam pojeździliśmy z  @Pucmen 😃

Szukamy chętnych na następną niedziele, miejsce i czas do dogadania, lepiej było by sie zgrać np na grupie Szajbajka na fejsbuku bo tutaj nie wszyscy zaglądają.

Pozdrower.

dziś : https://www.strava.com/activities/1984135290

46860454_585606025213136_4741509552501948416_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kubabike

Cześć,

Czy jest ktoś chętny na luźną jazdę mtb?Termin to 17.02 niedziela. Pogoda ma być rewelacyjna ok 12 stopni.

Czekam na chętnych. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tusior

Cześć,

Ja chętnie się wybiorę przy czasie, ale nie wiem czy w tą niedziele dam radę. Możesz do mnie napisać na pw?

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zellt

Witam,

pojeżdzone ? Bo widzę koledzy z Rzeszowa ? Ja niestety dziś (niedziela) nie bardzo mogłem ale wczoraj zrobione pierwsze 38km w tym roku na zewnątrz, co prawda mało to mtb było bo asfaltowo ale pierwsze koty za płoty ;) Cel jeśli pogoda pozwoli to częstsza jazda, łacznie z treningami w tygodniu i finalnie Cyklokarpaty. Jakiś pomysł na grupową jazdę ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kubabike
30 minut temu, zellt napisał:

Witam,

pojeżdzone ? Bo widzę koledzy z Rzeszowa ? Ja niestety dziś (niedziela) nie bardzo mogłem ale wczoraj zrobione pierwsze 38km w tym roku na zewnątrz, co prawda mało to mtb było bo asfaltowo ale pierwsze koty za płoty ;) Cel jeśli pogoda pozwoli to częstsza jazda, łacznie z treningami w tygodniu i finalnie Cyklokarpaty. Jakiś pomysł na grupową jazdę ?

Pojeżdzone, ale niestety samemu. Jesienią była juz grupka. Proponuje wspólna jazde gdzieś w tyg, troche lasy itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zellt

Ja w zeszłym roku starałem się 2-3 raz w tygodniu (start ok 18-19 i jakies 30-35km raczej asfalt) i raz na weekendzie pojezdzic (sobota ok 12-13 i tu juz dowolnosc ale tak do 50km). W tym roku myślę podobnie wiec jak coś by się tworzyło grupowego (tak jak maja szosowi zbiórki) to byłby sztos. Obecnie to jeszcze pewnie trochę pogoda może być kaprysna ale coś zacząc na zewnatrz chce. Pozdro i w kontakcie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kubabike

To może zrobie stronę na fb coś w stylu szosowym co juz jest? Co wy na to?

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zellt

Byłby sztosik coś jakoś wspólnie pojeździć, podzielić się jakimiś fajnymi traskami mtb, potrenować. Może by to wypaliło tak jak przy "zbiórka ul.Kwiatkowskiego - szosowe treningi Rzeszów". Nie wiem ilu byłoby chętnych ale warto spróbować.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zellt

Jak tam ? Jeździ ktoś coś ? Zaczęliście regularne "treningi" ? Ktoś tu z odwiedzających planuje udział w Cyklokarpatach lub Szprysze ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kubabike

Co tydzień dłuższe wycieczki robie, narazie odpuściłem trenowanie z planem do zawodów ale mam w planach regularne starty w cyklo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szkodnik

Witam wszystkich

jestem zainteresowany wspólnymi treningami w tygodniu lub dłuższymi wypadami w weekendy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
fan91

Hejo, przepraszam za mały offtop, ale widzę ze wątek żyje więc może ktoś mi odpowie :D Za jakiś czas przeprowadzam się do Rzeszowa i jestem na etapie szukania mieszkania. Tu rodzi się moje pytanie: w jakich okolicach miasta szukać, żeby było jak najlepiej na wypady rowerowe zarówno MTB jak i szosa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kubabike
W dniu 10.03.2019 o 07:14, Szkodnik napisał:

Witam wszystkich

jestem zainteresowany wspólnymi treningami w tygodniu lub dłuższymi wypadami w weekendy

Planuję w sobote/niedziele trasę ok 50-60km mtb lubenia i okolice wiec możemy sie zgadać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szkodnik
Napisano (edytowane)

Jestem zainteresowany bardziej mi odpowiada niedziela w sobotę niestety pracuje

okolice Lubeni Straszydla- Miodzio 

Edytowane przez Szkodnik
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zellt
W dniu 11.03.2019 o 17:02, fan91 napisał:

Hejo, przepraszam za mały offtop, ale widzę ze wątek żyje więc może ktoś mi odpowie :D Za jakiś czas przeprowadzam się do Rzeszowa i jestem na etapie szukania mieszkania. Tu rodzi się moje pytanie: w jakich okolicach miasta szukać, żeby było jak najlepiej na wypady rowerowe zarówno MTB jak i szosa?

Tak naprawdę to okolice Wisłoka, jeśli mieszkanie w bloku to np Kwiatkowskiego ( http://www.dromdeweloper.pl/realizacje.html ). Blisko żwirowni (czyli fajnego kąpieliska), tereny zielone, a dodatkowo na tej ulicy odbywają się zbiórki szosowe (jazdy po okolicy Rzeszowa) w których uczestniczy 20-40osob.

2 godziny temu, Szkodnik napisał:

Jestem zainteresowany bardziej mi odpowiada niedziela w sobotę niestety pracuje

okolice Lubeni Straszydla- Miodzio 

Również mocno rozważyłbym niedzielę (sobotą niestety zajęta)

• Pomógł 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
fan91
Godzinę temu, zellt napisał:

na tej ulicy odbywają się zbiórki szosowe (jazdy po okolicy Rzeszowa) w których uczestniczy 20-40osob.

W takim razie od razu dopytam, na jakim poziomie są te ustawki? Raczej średnie dla zaawansowanych czy dla średniaków? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zellt
Godzinę temu, fan91 napisał:

W takim razie od razu dopytam, na jakim poziomie są te ustawki? Raczej średnie dla zaawansowanych czy dla średniaków? 

Ja na szosie nie jeżdzę wiec sie nie wypowiem ale tu masz ich fp : https://pl-pl.facebook.com/Zbiorka/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kraken

Ponawiam, ktoś z Rzeszowa chętny pojeździć ??  Poziom podstawowy !! Priv 😜

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
fan91

Witam, jako że całkiem niedawno przeprowadziłem się do Rzeszowa poszukuje kogoś do wspólnej jazdy na mtb jak i szosie, kto pokaże mi jakieś lokalne ścieżki :) poziom, powiedzmy średniozaawansowany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
roy_jones199

siemano, ktoś chętny na mtb ? fajnie by sie było ustawić na jakąś rundke np Przylasek albo Słocina

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi