BeerGeek

Bike fitting- gdzie we Wrocławiu?

Rekomendowane odpowiedzi

Sziva
4 godziny temu, Fritzowski napisał:

To była moja pierwsza jazda na odcniku 16km. Zaczęło boleć po 3-4km. Boli podczas jazdy oraz po jeździe więc mnie to bardzo zniechęca.

Ja bym podeszła z tym problemem na Wałbrzyską. Zanotuj sobie na świeżo z której strony Cię to kolano boli. Wcześniej też bolało czy teraz zaczęło?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fritzowski

Pobolewały te kolana już wcześniej... Lecze się na nie ale jeszcze nic takiego nie wiadomo. Liczyłem że bikefiting rozwiąza troszkę sprawę i będę mógł spokojnie jeździć. W lewym kolanie podczas jazdy nic nie czuje ładnie śmiga. A lewe boli praktycznie po 3-4 km i teraz zacząłem się zastanawiać czy źle ustawione czy całkiem kolano wykończyłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sziva

Ja bym z tym problemem od razu uderzyła na Wałbrzyską. Może wystarczy minimalnie inaczej blok ustawić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Fritzowski
W dniu 12.06.2018 o 22:38, Fritzowski napisał:

Pobolewały te kolana już wcześniej... Lecze się na nie ale jeszcze nic takiego nie wiadomo. Liczyłem że bikefiting rozwiąza troszkę sprawę i będę mógł spokojnie jeździć. W lewym kolanie podczas jazdy nic nie czuje ładnie śmiga. A lewe boli praktycznie po 3-4 km i teraz zacząłem się zastanawiać czy źle ustawione czy całkiem kolano wykończyłem.

Na własną rękę przestawiłem bloki w prawym bucie. i o dziwo pomogło. Bólu nie odczuwam. I jestem zadowolony. Dziękuje za pomoc mi udzieloną ;)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Łukasz_P

Hej hej, 

Sziva, Fritzowski, jakie wrażenia po bikefittingu po tych kilku miesiącach? Zaczynam nad tym się mocno zastanawiać. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi