Skocz do zawartości

Indiana - wszystko o rowerach tej marki.

kamils.
Przejdź do rozwiązania Rozwiązany przez SzajBajk,

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za pomoc Panowie!

Niestety X9 w rozmiarze 19'' nie są dostępne online, a ten jeden egzemplarz w mojej okolicy był w kiepskim stanie. Porysowany w wielu miejscach, a oferowano na niego tylko 100zł rabatu. W związku z tym stałem się posiadaczem Indiana Storm X8 zamówionym online, który czeka teraz na skręcenie ;)

Pytanie - czy poza zabezpieczeniem ramy od łańcucha i pancerzy powinienem coś jeszcze zrobić przed pierwszą jazdą? To mój pierwszy kontakt z amorem powietrznym, czy wymaga jakiegoś serwisu na początku?

• Lubię to! 1
8 godzin temu, Piterr napisał:

Pytanie - czy poza zabezpieczeniem ramy od łańcucha i pancerzy powinienem coś jeszcze zrobić przed pierwszą jazdą? To mój pierwszy kontakt z amorem powietrznym, czy wymaga jakiegoś serwisu na początku?

Przed zapłaceniem obejrzyj dokładnie golenie amorka, czy nie ma pionowych rys. Napompować koła i amor pod swoją wagę, ustawić siodełko, nachylenie manetek i klamek i w drogę ;)

Co poniektórzy po zakupie robią serwis zerowy amorka :) poszukaj w tym dziale :) poza tym czyść napęd, smaruj łańcuch i ciesz się jazdą :D

9 godzin temu, Piterr napisał:

Dzięki za pomoc Panowie!

Niestety X9 w rozmiarze 19'' nie są dostępne online, a ten jeden egzemplarz w mojej okolicy był w kiepskim stanie. Porysowany w wielu miejscach, a oferowano na niego tylko 100zł rabatu. W związku z tym stałem się posiadaczem Indiana Storm X8 zamówionym online, który czeka teraz na skręcenie ;)

No i super! Sam mam X8 i jest mega. Przed pierwszą jazdą KONIECZNIE musisz odtłuścić napęd z fabrycznego smaru na łańcuchu. On nie służy do jazdy, tylko do przechowywania łańcucha w magazynie przez kilka lat. Odtłuść, umyj, nasmaruj, przetrzyj i JAZDA!!!! Szerokości 🙂🚲🔥

Zarejestruj ramę na stronce, to będzie dożywotnia gwarancja.