Rekomendowane odpowiedzi

Buyek

Siemanko Szajbajki! 

Jestem początkującym majsterkowiczem i tacy jak ja mogą okazać się najwatwiejszym "łupem" dla naciagaczy. 

Doradzcie mi proszę przez jaką stronkę zamawiać części do roweru aby być pewnym że części są markowe i warte swojej ceny. Jeśli będzie to SKLEP w Uk będzie fantastycznie. Jeśli inny kraj z dostawą do Uk to też super. :)

z góry dziękuję za porady. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
piotr.solek
Napisano (edytowane)

Jeśli się nie znasz, to i tak linki Ci w tym nie pomogą. Poszukaj lokalnego sklepu. Choć te mniejsze, cenowo nie mogą się równać z liderami rynku. Ale idziesz i gadasz z człowiekiem, często zapalonym rowerzystą, kolarzem. Nie zakładaj , że ktoś, coś ci wciśnie. Nie musisz od razu wydawać fortuny...

W razie czego, koledzy na forum na pewno coś doradzą, lub pomogą zweryfikować informacje ze sklepu.

Może masz w mieście sklep Decathlon, Evans cycle lub Halfords czy Cycle Republic. Można zamówić, odebrać a na miejscu dopytać, oddać...reklamować. Wszystkie te sklepy, też podane przez kolegów, załączają etykietkę zwrotną na wypadek zwrotu.

Sklepy online sprawdzają się lepiej, jeśli już wiesz czego chcesz. Szukasz, sprawdzasz i ewentualnie robisz "price match" zyskując możliwość zakupu towaru za cenę "najniższą na rynku". 

Edytowane przez piotr.solek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi