Skocz do zawartości

Garmin EDGE 530 / 830 / 1030plus


eathan

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko. Zastanawiam się nad zakupem 945 głównie chodzi mi o pływanie, do jazdy mam 830 z tym że, rower bez pomiaru mocy,  noi oczywiście wiele funkcji w garminie jest niedostępne. Np. pułap tlenowy, stan wytrenowania itp. Jeśli kupię zegarek, aktywności z edge są przesyłane w jakiś sposób do zegarka? Jest szansa że komputer rowerowy będzie mi pokazywał te parametry lub zegarek?Te wszystkie parametry treningu są ze sobą sparowane?(widoczne w jednym jak i 2 urządzeniu)

Edytowane przez zaako
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Charvel napisał:

Jeśli włączysz na obu urządzeniach Physio TrueUp to tak. Aczkolwiek do pomiaru pułapu tlenowego musiałbyś pobiegać z Forerunnerem. Samo jego noszenie/jazda z nim - nie wyliczy Ci takowego.

 

Ok. Ale stan wytrenowania już chyba powinien pokazać po np. aktywnościach rowerowych i pływaniu?

Odnośnik do komentarza

Witam, czy na 530 można zsynchronizować określoną liczbę segmentów ze Stravy ? Używałem do tej pory Wahoo Bolta i tam nie było ograniczeń a tu Garmin nie zsynchronizował mi wszystkich. Czy da się to jakoś zmienić ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

By tematu nie zakładać spytam tu:

Miałem 2x przypadłość taką w Garminie Edge530: podczas jazdy ekran gaśnie i pojawia się komunikat: aktualizowanie oprogramowania GPS. Ot tak ni z gruszki ni z pietruszki. Oczywiście zapis trasy zostanie przerwany (nie stracony), a po aktualizacji za cholerę nie chce wrócić do prawidłowej komunikacji z satelitami. Trzeba robić restart. 

W suporcie Garmina odpisali mi, że rozwiązaniem jest rozparowanie z telefonem, ale wtedy traci się powiadomienia z telefonu.

Czy jest jakiś trik, który zapobiega radosnej aktualizacji softu w czasie korzystania z urządzenia?

Odnośnik do komentarza

Witam.
Kupiłem dla młodego Garmina 530 i chciałem wpisać mu aktualny przebieg z poprzedniego licznika. Niestety strona garmin.kiesewetter.nl przy próbie edycji plików z Garmina wywala jakiś błąd i nie mogę tego zrobić.
Jest jakiś inny "ludzki" sposób?
Ewentualnie mogę podesłać plik total.fit i przebieg do wpisania. Byłbym wdzięczny za pomoc

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Witam,

Chcialbym się was dopytać o 530. Czy warto nabyć ten model? Chodzi mi dokładnie o reroute gdyż ma być to prezent dla żony a żona ma problem z odnalezieniem auta na parkingu dlatego tak ważna jest dla mnie ta opcja... Czytałem gdzieś że ten model ma problem przy włączonej tej opcji raz że laguje a dwa wciąga baterie bardzo szybko. Czy model 830 jest wolny od tych wad? Czy te wady wogole występują?

Pozdrawiam

Krzysztof

 

Odnośnik do komentarza

mam 530 nie jest cudownie szybki przy zmianie trasy ale działa, można zawsze dać zmianę trasy żeby wrócić do początku albo wcześniej zapisanych punktów, np dom. Bateria trzyma ok 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Witam. Pytanie do użytkowników Garmin 530. Właśnie zakupiłem. I trochę nie rozumiem auto pauzy. Tzn chciałem ustawić auto pauzę przy zatrzymaniu i uruchomieniu automatycznym. Tylko że automatycznie się zatrzymuje ale nie chce się uruchomić . W ustawieniach jest że uruchomi się po przekroczeniu 10km/h. Czy tak to działa czy mozna to jakoś uruchomić od razu od ruszenia. W innym liczniku tak miałem nie zależnie od osiągnięciu prędkości

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...