Łukasz_P

Rękawiczki na lato krótkie palce

Rekomendowane odpowiedzi

Łukasz_P

Szukam czegoś w okolicach 100 zł, najlepiej z wkładką żelową. 

Póki co zawiesiłem się przy Bontrager Race Gel - https://www.trekbikes.com/pl/pl_PL/odzież-rowerowa/rękawiczki-rowerowe/rękawiczki-rowerowe-bez-palców/rękawiczki-rowerowe-bontrager-race-gel/p/11487/

Mocna różnica między RXL Gel? Bo to jednak droższe dość. 

Ewentualnie co innego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
revolta1

Popatrz na oferte tej firmy

odziez-i-obuwie-na-rower-nano-rkawiczka-rowerowa-czarny-11-2018-rkawiczki-mtb-roeckl-ceny-opinie.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Łukasz_P

Modeli jest całe mnóstwo. Któryś masz sprawdzony?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Łukasz_P

Widzę, że dobre ceny mają. Kupowałaś u nich w sklepie? Wiesz może czy mają na Kamieńskiego towar, który jest na stronie? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sziva
6 minut temu, Łukasz_P napisał:

Widzę, że dobre ceny mają. Kupowałaś u nich w sklepie? Wiesz może czy mają na Kamieńskiego towar, który jest na stronie? 

Kupowałam u nich bezpośrednio, gdy byłam po koła. Dali mi koszyk z rękawiczkami i sobie wybrałam - przymierzyłam co mogłam i wybrałam te, które mi na płetwie najwygodniej leżały. Ostatecznie wyszłam z dwiema parami krótkich i jedną parą długich. Krótkie przez zeszły sezon katowałam co jazdę, prałam na zmianę i jestem z nich bardzo zadowolona.

Najlepiej chyba zadzwonić i się zapytać czy mają na stanie. 

• Pomógł 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Łukasz_P

Tak też zrobię. Dziękuję bardzo :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Franz Mauer

Pamiętaj, aby dobrać rodzaj rękawic do wielkości chwytów. Jeśli i chwyty będą duże (mięsiste) i rękawice z dużą ilością żelu lub pianki to nie dość, ze rękawice mogą okazać się niewygodne to w dodatku poziom kontroli chwytu kierownicy zmaleje i stanie sie wręcz niebezpieczny. Rękawice powinny być jak druga skóra. 

Rzuć okiem na ofertę Decathlon. Oglądałem ostatnio na żywo rękawice i na prawdę robią wrażenie.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Łukasz_P

Teraz mam Authora żelowe
http://ambike.pl/rekawiczki-kolarskie-author-men-elite-gel.html
i jeździ się ok. Ale już się trochę zajechały.

Ale faktycznie podjadę do Decathlonu zobaczyć, bo jakiś czas temu kupiłem tam jesienne z długimi palcami i jeździ się świetnie. 
Dzięki. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Franz Mauer

Tylko uważaj, bo Decathlon podzielił odzież na kolarstwo szosowe, turystyczne i górskie.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi