Strona bikeinn - opinie

Rekomendowane odpowiedzi

• 1 month later...
  • Admin changed the title to Strona bikeinn - opinie
  • 1 year later...

Odświeżę temat, bo jestem ciekawa, czy jest to strona godna polecenia. Ceny są bardzo atrakcyjne - na ile można zaufać temu sklepowi?

Odnośnik do odpowiedzi
  • PrzeLuka pinned this temat
  • PrzeLuka unpinned this temat
  • 8 months later...
Łabędź
W dniu 29.06.2018 o 11:23, Sziva napisał:

Kilka razy tam kupowałam.

A zdarzyło Ci się (albo komukolwiek innemu) coś zwracać do bikeinn? A jeśli tak, to jak wyglądają u nich zwroty? Trzeba się użerać i upominać o kasę czy wszystko jest rzetelnie i fachowo? Wysyłka towaru w ramach zwrotu wychodzi drogo czy do przeżycia? 

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie sytuacja dokładnie odwrotna zamówione ciuchy i pięć tygodni oczekiwania przy kilku informacjach że już wysłane itd. Pisałem maile aż w końcu zrezygnowałem z zamówienia. Drugie zamówienie i towar dotarł po 27 dniach od zamówienia kolejnego raczej nie będzie.

Druga strona medalu zawsze znajdzie się ktoś kto nie jest zadowolony komu coś się przydarzyło jak mi więc może to jednostkowy wypadek

Edytowane przez KRL064
  • Pomógł 1
Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupowałem i byłem zadowolony - koło kwietnia, zakupy na ok.1000 zł. Paczka szła dosyć szybko, ok. tygodnia miałem ją w domu. Przed wysyłką dostałem zdjęcie paczki, jak wygląda.
Zwróciłem połowę rzeczy które zamówiłem, w tym blat do korby, który co prawda tylko założyłem, ale to wystarczyło żeby porysować miejsca gdzie wkręca się śruby. Pisałem o tym na maila do nich, z pytaniem czy mogę to zwrócić. Z uwagi na to że nic nie odpisali, spakowałem razem z resztą rzeczy i po prostu odesłałem. Pieniądze oddali za wszystko.
Zwrot jest na 2 sposoby:
1. wysyłka we własnym zakresie i za własne pieniądze, wtedy wyjdzie coś koło 40-80 zł ? (zależy od kuriera)
2. płacisz 20zł i wysyłasz "ich" specjalną pocztą (polską). Idzie to jakąś spedycja czy czymś takim. Czas do 40 dni i u mnie tyle to trwało niestety. Ale doszło. Pieniądze zwrócili praktycznie od razu, 2 dni bodajże od otrzymania zwrotu. Dodatkowo płacąc przez paypal możesz otrzymać zwrot tych 20 zł za przesyłkę, ale ja już to sobie odpuściłem.
Wszystko co dostałem było oryginalnie i ładnie zapakowane, dokładnie to co zamówiłem.

• Pomógł 1
Odnośnik do odpowiedzi
Sziva
Godzinę temu, Łabędź napisał:

A zdarzyło Ci się (albo komukolwiek innemu) coś zwracać do bikeinn? A jeśli tak, to jak wyglądają u nich zwroty? Trzeba się użerać i upominać o kasę czy wszystko jest rzetelnie i fachowo? Wysyłka towaru w ramach zwrotu wychodzi drogo czy do przeżycia? 

Niczego jeszcze nie zwracałam. 

• Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi