Skocz do zawartości

Five ten freerider czy lepiej pro?

bubix

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, avertos napisał:

No to patrz, tutaj recenzje w formie zdjec co sie stalo z butami po tygodniu i bazujac na tym co widze to ta podeszwa jest cienka na 1mm, nic dziwnego ze pin ją przebił.

Polecam to: http://eclecticproducts.com/products/shoe-goo.html da się naprawić.

Też jestem ciekaw jak to się stało, każdy but można zniszczyć. Moje trzymają narazie około 4000km mocnego enduro na bardzo ostrych pinach...

Pozdrawiam

Krzysiek

Generalnie wygląd jak podeszwa adidas
Więc ciężko stwierdzić że to five ten
Sam mam korzystam i jestem mega zadowolony
Mam platformy przerobione na piny własnej produkcji i z butami się nif nie dzieje
A wygląda dość ostro
0e8e6b17445e1b19b1c58665efed6654.jpg

Gdyby ktoś szukał to u nas szeroki wybór: https://www.rosebikes.pl/odzież/buty-rowerowe?brand[]=FIVE+TEN 

zwrot za darmo więc można zamówić np dwie pary z sąsiednią rozmiarówką potem jedne zwrócić. 

Nie robimy problemów z reklamacjami, a czytając powyższe potwierdzam - bywają egzemplarze Five Tenów, które ulegają degradacji (podeszwa, cholewa) w krótkim okresie użytkowania, ale to sporadyczne przypadki i zazwyczaj producent wymienia lub naprawia takie obuwie. 

Witam,

Odkopuję trochę temat ponieważ jestem na etapie zakupu butów platformowych. 
zwykłe freerider są bardziej chwalone niż pro ze względu na całościowe obszycia. 
Mnie osobiście wizualnie podobają się bardziej PRO czarno czerwone jednak zauważyłem, że jest też model o którym rzadko ktoś wspomina a mianowicie trailcross. Zwróciłem na niego uwagę ponieważ idealnie pasowałby kolorystycznie (czarno pomarańczowe ) do mojej Indiany storm X7, która jest właśnie w takim kolorze. 
Czy mieliście do czynienia z tym modelem? Może ktoś użytkował? Czy warto dopłacić 100pln w stosunku do freerider lub 150pln i kupić PRO. 
Gdyby freerider był w kolorystyce takiej jak pro lub trailcross, nie byłoby dywagacji na ten temat. 

Pozdrawiam 

718011AF-20A1-4CBF-951E-1A51484DBA45.jpeg 58C8A3F6-C624-4E7D-8C13-831FA209E704.jpeg 87C5D54B-A99A-4A50-BC27-F4E3415C85CF.jpeg Edytowane przez Adam100

Podepnę się pod ten wątek, bo jestem na etapie szukania nowych butów. Obecnie jeżdżę w Shimano GR7 w rozmiarze 47. Chciałbym kupić Freeridery Pro, ale według rozmiarówki na stronie Adidas musiałbym wziąć rozmiar 48 2/3, co wydaje mi się trochę absurdalne, tym bardziej, że mam buty Adidas do biegania w rozmiarze 46 2/3. Czy ktoś z Was ma porównanie jak wypadają Five-Ten'y w porównaniu do "cywilnych" Adidasów, lub czy wartości podane na stronie w centymetrach odpowiadają rzeczywistości?