bubix

Five ten freerider czy lepiej pro?

Rekomendowane odpowiedzi

KrzysiekMTB
2 godziny temu, avertos napisał:

No to patrz, tutaj recenzje w formie zdjec co sie stalo z butami po tygodniu i bazujac na tym co widze to ta podeszwa jest cienka na 1mm, nic dziwnego ze pin ją przebił.

Polecam to: http://eclecticproducts.com/products/shoe-goo.html da się naprawić.

Też jestem ciekaw jak to się stało, każdy but można zniszczyć. Moje trzymają narazie około 4000km mocnego enduro na bardzo ostrych pinach...

Pozdrawiam

Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
piter614

Generalnie wygląd jak podeszwa adidas
Więc ciężko stwierdzić że to five ten
Sam mam korzystam i jestem mega zadowolony
Mam platformy przerobione na piny własnej produkcji i z butami się nif nie dzieje
A wygląda dość ostro
0e8e6b17445e1b19b1c58665efed6654.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rosebikes

Gdyby ktoś szukał to u nas szeroki wybór: https://www.rosebikes.pl/odzież/buty-rowerowe?brand[]=FIVE+TEN 

zwrot za darmo więc można zamówić np dwie pary z sąsiednią rozmiarówką potem jedne zwrócić. 

Nie robimy problemów z reklamacjami, a czytając powyższe potwierdzam - bywają egzemplarze Five Tenów, które ulegają degradacji (podeszwa, cholewa) w krótkim okresie użytkowania, ale to sporadyczne przypadki i zazwyczaj producent wymienia lub naprawia takie obuwie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi