komanczu

Spodenki do koszulki wracajMISTRZU

Rekomendowane odpowiedzi

komanczu

Witam.

Ma ktoś może w posiadaniu koszulkę, którą wydano na akcję pomocy dla Ryszarda SZURKOWSKIEGO? Jeśli ktoś takową posiada proszę o podrzucenie linka lub zdjęcia spodenek do niej dobranych. Chciałbym, aby kolorem za bardzo nie odbiegały od koloru koszulki..

bardzo dziękuję..

koszulka poglądowa dla przypomnienia w załączniku..

wracaj mistrzu.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Maaciek26

Spodenki to kwestia podejścia :) Velominati mówią że spodenki zawsze musza być czarne :)

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zibi_j1
13 godzin temu, Maaciek26 napisał:

Velominati mówią

Trafiłem na te mądrości ostatnio i krew mnie jasna zalazła. Taki stereotyp szosowca - snoba się z tego wyłania. Antydefinicja członka kolarskiej rodziny.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
komanczu
14 godzin temu, Maaciek26 napisał:

Velominati mówią że spodenki zawsze musza być czarne :)

Maaciek26, szanuję każdy gust, i nawet kiedy widzę "kogoś" np. na pstrokato, pierwsza myśl to "jakiś szalony", po czym podjeżdżam bliżej i zauważam, że wszystko do siebie pasuje.. no i szacun.. nie podzielam stwierdzenia, że do wszystkiego pasują czarne spodenki, mam kilka ubrań na rower ale jedynie długie spodnie zimowe są czarne.. tym bardziej, że teraz zmieniłem rower na biało-czarny.. moja wizja spodenek do tej koszulki to jak najmniej odbiegający kolor czerwony, bo biały raczej każdy jest do siebie podobny.. najlepiej aby były biało-czerwone lub odwrotnie, bez znaczenia którego koloru będzie więcej..

Maciek, dzięki za zainteresowanie,

proszę dalej o pomoc i jakieś ciekawe spodenki..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nctrns
43 minuty temu, zibi_j1 napisał:

Trafiłem na te mądrości ostatnio i krew mnie jasna zalazła. Taki stereotyp szosowca - snoba się z tego wyłania. Antydefinicja członka kolarskiej rodziny.

Spoko, to w 90% satyra :D

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Łabędź

@komanczu, biały kolor na spodenkach to baaardzo zły pomysł ze względów praktycznych. Szelki powinny być białe, żeby nie przebijały spod koszulki. A same spodenki akurat czarne wyglądałyby spoko, Lotto Soudal tak jeżdżą, ale jak uważasz, to kwestia gustu. Jak czerwone, to ja brałbym takie na przykład, ale liczyć, że się odcienie dopasują, to mega ryzyko...: 

https://www.santinisms.it/en/man-wigig/iron-bib-shorts-red-1386.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Maaciek26
3 godziny temu, zibi_j1 napisał:

Czytają że zrozumieniem to też jest jakaś forma szacunku i mądrości :) napisalem że spodenki to kwestia podjęcia i tyle. To że napisałem o Velominati to nie znaczy trzeba się do tego stosować czytać to i wiele innych rzeczy z tym związanych o gustach się nie rozmawiam. Kwestia tego co ja uważam o Velominati to inna kwestia są ludzie dla których stosowanie się do tego jest wyznacznikiem szacunku dla kolarskiej rodziny. Więc jest pole do polemiki :)

2 godziny temu, komanczu napisał:

Maaciek26, szanuję każdy gust, i nawet kiedy widzę "kogoś" np. na pstrokato, pierwsza myśl to "jakiś szalony", po czym podjeżdżam bliżej i zauważam, że wszystko do siebie pasuje.. no i szacun.. nie podzielam stwierdzenia, że do wszystkiego pasują czarne spodenki, mam kilka ubrań na rower ale jedynie długie spodnie zimowe są czarne.. tym bardziej, że teraz zmieniłem rower na biało-czarny.. moja wizja spodenek do tej koszulki to jak najmniej odbiegający kolor czerwony, bo biały raczej każdy jest do siebie podobny.. najlepiej aby były biało-czerwone lub odwrotnie, bez znaczenia którego koloru będzie więcej..

Maciek, dzięki za zainteresowanie,

Chciałbym zaznaczyć że napisałem Tobie że to wszystko Twoje podejście do wyboru spodenek ,napisałem też o Velominati tylko dlatego co duża część świata uważa że czarne pasuje do wszystkiego. A wydaje mi się to źle sformulowaleś pytanie bo chciałes aby ktoś wysłał Ci linki w kolorach czerwono białych nic mi do tego w jaki spodenkach ludzie jezdza więc tyle z mojej strony.

@nctrns tylko rozumie co to są za zasady :)

Pozdrawiam :)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
komanczu

Wszyscy jesteśmy po tej samej stronie a jednak dyskusja się zagęszcza..

23 godziny temu, komanczu napisał:

Chciałbym, aby kolorem za bardzo nie odbiegały od koloru koszulki..

moja propozycja do tej koszulki jest jasna, oczywiście są zawsze jakieś "ale" lub "bądź".. kolor miał być optymalnie biało-czerwony, myślałem też o spodenkach reprezentacji Polski z firmy np CCC lub 4F, jeśli tego nie uda się ogarnąć schodzimy piętro w dół i oczywiście biorę pod uwagę kolory np. biały, czerwony i czarny.. czarny jak ustaliliśmy jest uniwersalny i pasuje np. do roweru, ale muszą być np. spore akcenty czerwonego a mniejsze białego..

w każdym razie możemy podyskutować, na luzie, bo to pierdoła..

może ktoś użytkuje wspomniane przeze mnie wyżej spodenki reprezentacji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Siwiec

Taka rowerowa intuicja. 😀😁😁😁😊😁

Na ten sezon planuje kupić nowe ciuchy do jazdy więc przeglądam oferty. Natrafiłem na to więc podesłalem link.

Jak przyjdą do  Ciebie to mógłbyś się pochwalić jak wyglądają i czy po optycznym sprawdzeniu warte są tych pieniążków. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
eathan
24 minuty temu, Siwiec napisał:

Jak przyjdą do  Ciebie to mógłbyś się pochwalić jak wyglądają i czy po optycznym sprawdzeniu warte są tych pieniążków. 

Linia 573 pro od Martombike warta jest wydania podanej kwoty. Bez dwóch zdań. Używam od dwóch sezonów. Robię wypady po kilkanaście godzin w siodle po lasach i w terenie. Brak otarć i problemów. W połączeniu z odpowiednim siodłem jest idealnie. Jeżeli zastanawiasz się nad kupnem to nie ma nad czym. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Siwiec
33 minuty temu, eathan napisał:

Linia 573 pro od Martombike warta jest wydania podanej kwoty. Bez dwóch zdań. Używam od dwóch sezonów. Robię wypady po kilkanaście godzin w siodle po lasach i w terenie. Brak otarć i problemów. W połączeniu z odpowiednim siodłem jest idealnie. Jeżeli zastanawiasz się nad kupnem to nie ma nad czym. 

Dzięki. O taką opinię mi chodziło.

😀

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
komanczu

Witajcie.

Jeśli tylko trafią w moje ręce, na pewno podzielę się moją opinią.. może nawet zdjęcia jakieś będą..

dzięki za zainteresowanie tematem..

13 godzin temu, eathan napisał:

mam nadzieję, że tak będzie..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Antyszprycha
W dniu 7.02.2019 o 11:45, zibi_j1 napisał:

to zasady z przymróżeniem oka jak pisał kolega wyżej...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
eathan

Panowi co do tych czarnych spodenek to jest coś na rzeczy. Używam wyłącznie na MTB i mam kilka par z białymi wstawkami. Niestety jest dramat. Szybko zostają plamy od błota, które nie schodzą po praniu. Teraz kupiłem totalnie czarne i zakładam, że wreszcie będzie to wyglądać estetycznie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
komanczu

Oceńcie sami..

IMG_20190212_172957285.jpg IMG_20190212_172959165.jpg IMG_20190212_173020140.jpg IMG_20190212_173047146.jpg IMG_20190212_173123070.jpg IMG_20190212_173125849.jpg IMG_20190212_173137053.jpg IMG_20190212_173347646.jpg IMG_20190212_173353225.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi