M@niek

Tyrol Innsbruck.

Rekomendowane odpowiedzi

M@niek

Witam w tym roku na majowke planuje wypad do stolicy Tyrolu Innsbrucka. Z racji ze pierwszy raz wybieram sie w gory i trasy powyzej 200km chcialbym wiedziec co zabrac ze soba. Oczywiście torby na rower wszystko kupie, planuje nowy licznik, siodelko na dlugie dystanse itd. Najwiecej zapytan mam co do opon, jakie opony kupic, teraz mialem orginalne slicki i czesto lapalem kapcie, teraz mysle cos nad continetalami. Moze tez cos byc przelajowego gdyby gdzies mi asfaltu braklo. Cos uniwersalnego moze. Odziez to jak sie ubrac? Wiadomo ze na dole bedzie byc moze 15-20stopni a na gorze moze byc 4-5stopni. Dojazd z mojego miejsca zamieszkania do Innsbrucku to 211km, co zabrac do jedzenia na taka trase oraz w jakich odstepach czasu jesc aby nie braklo paliwa? A po dojechaniu na miejsce nie bylo zjazdu potreningowego ? Rower Giant Contend 2017. Powrót do rowera w 2018 roku ( I sezon za mna) Góry pod nosem trzeba wykorzystac teren :) w tym roku planuje 3-4 takie dluzsze wyprawy (kilkudniowe) Teraz juz trwaja przygotowania na trenażerze. Prosze o rady jak dobrze sie przygotowac w odziez i osprzet oraz jedzenie. Reszta nalezy do mnie i moich nog :) pozdrawiam Maniek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi