Arek0606

Trenażer do 1600 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Arek0606

Witam. Poszukuję trenażera do 1600 zł. W temacie trenażerów jestem zielony, zwracam się więc do innych członków tego forum z pytaniami:

- jaki trenażer wybrać? Nie chciałbym jedynie trenażera rolkowego

- co z oponą? Czy do trenażera z rolką oporową kupować oponę trenażerową? Jeśli tak to jaką? (rozmiar zwykle używanej opony 700x38C)

Jeśli wskazana byłaby zmiana opony chciałbym ograniczyć koszt trenażera do 1300 zł, aby za pozostałe 300 zł kupić koło, oponę oraz kasetę i zmieniać koło przy zakładaniu roweru na trenażer zamiast zabawy z oponą.

Z góry dzięki

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Antyszprycha
3 minuty temu, Arek0606 napisał:

Witam. Poszukuję trenażera do 1600 zł. W temacie trenażerów jestem zielony, zwracam się więc do innych członków tego forum z pytaniami:

- jaki trenażer wybrać? Nie chciałbym jedynie trenażera rolkowego

- co z oponą? Czy do trenażera z rolką oporową kupować oponę trenażerową? Jeśli tak to jaką? (rozmiar zwykle używanej opony 700x38C)

Jeśli wskazana byłaby zmiana opony chciałbym ograniczyć koszt trenażera do 1300 zł, aby za pozostałe 300 zł kupić koło, oponę oraz kasetę i zmieniać koło przy zakładaniu roweru na trenażer zamiast zabawy z oponą.

Z góry dzięki

Pozdrawiam

a nie móglbyś skorzystac z wyszukiwarki i przejrzeć tematy z info o trenażerach ? Dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Red

Posty na ten temat już są ale skoro już tu jestem. W cenie około 1350 masz do wyboru Tacx Vortex Smart T2180 albo Elite Qubo Digital Smart B+ Ten pierwszy w oficjalnych sklepach jest za ponad 1600 ale od czego jest Allegro. 

• Pomógł 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi