carrera51

Cannondale Synapse - proszę o radę

Rekomendowane odpowiedzi

carrera51

Szajbajki proszę Was o radę. Trafiło się takie ogłoszenie . No i mam zagwozdkę . Jeszcze nie dzwoniłem do właściciela ale to pewnie rama alu i osprzęt Sora. Koła Shimano . Teraz nie wiem czy 54 Cannondale jest rozmiarem dla 180cm. Widziałem ogłoszenie polskie i cena była ponad 2000, a tu 290 jurków. No i tak myślę i myślę .........Warto ?  Poniżej link do Donedeal.ie .

https://www.donedeal.ie/bicycles-for-sale/cannondale-synapse-road-bike/20334343

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kielbtomcl7

powinien byc w sam raz na 180cm wzrostu , ja mam 182 wzrostu i kiedy testowalem dla siebie cannodale supersix oraz synapse rok temu to obydwa modele odpowiadaly mi w rozmiarach 54 jak i 56, dla pewnosci jednak najlepiej podejsc do lokalnego sklepu rowerowego i przymierzyc dany rozmiar ramy do siebie bo wiadomo kazy ma troche inna budowe ciala, ogolnie fajny rower moim zdaniem

• Dziękuję! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
carrera51

Dzięki!!! Teraz mam ramę 54 i jest idealna. Co prawda to Carrera ale myślę że to się sprawdzi w Cannonie. No i enduro Synapse to bardziej wyprostowana sylwetka jak sądze, a moje jazdy bardzo turystyczne bez agresji :D racingowej :D Pozdrawiam i dzięki. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
carrera51

I tak czekam na ten rower ....Może w tym tygodniu hahahaaaaaa. Zawsze mówie że Irlandczycy to unikatowy naród :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
carrera51

No to Święta :D Rama 54 pasuje na ludka 180. Warto było czekać. Dzięki za radę względem rozmiaru tak bym nie czekał na MOJĄ hahahahaaaa armatę :D No i teraz mam 3 rowery....Jest tu jakaś emerytka gotowa na jazdę hahahaaaa.Wesołych Świąt !

cannon.jpg cannon1.jpg cannon2.jpg cannon3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
carrera51

Drogie Szajbajki mam jeszcze jedno pytanie. Będę wymieniał suport BB-7420 /68 na 103 i prawdopodobnie korbę FSA 172.5 / 50 na 36. Trochę się zdziwiłem tym kwadratem no bo teraz to tyle tych suportów różnistych :D No i się zastanawiam czy wymieniać i czy warto i na co ? Czy moglibyście się podzielić ze mną Waszymi odpowiedziami ? Z góry dziękuje !

Moim zdanie suport starego kroju (compact ?) jest dobry. Tylko czy potem będę mógł go kupić. Teraz kupiłem w Chain Reaction. Korba FSA też tam jest . Jak to pójdzie do przodu szybko to raczej nigdzie nie kupie. Pozdrawiam!

Rower na 54 dla 180cm jest tak spasowany , jest tak wygodnie no niebo. JPRD. Niech ten skrót wyrazi moje pozytywne odczucia. Czy wszystkie Endurance maja podobne kąty ? Giant Defy i Synapse Cannona i teraz ostatnio mocno i często omawiany Canyon. Nie ukrywam że  za ten comfort zakochałem i mam kosmicznego .....ca. No i jeżdżę ...Dzięki z góry za pomoc techniczną ewentualnie za darmowią poradę psychiatryczną.......

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
M.C

Gratuluje zakupu! Aż trochę dziwne, bo wygląda na niezaorany, a w Irlandii trochę ciężko o normalny stan :D Ludzie piszą, że w bardzo dobrej kondycji a przeorany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
carrera51

Witam MC ! Dzięki . Lewa korba trochę obita ale jest ok , rama ok, koła wymienione na RS 20, twierdził że założył osprzęt Sora, to chyba model z 2017. Poniżej link. Suport już leci do mnie i tak szukam czy mógłbym coś innego jak kwadrat założyć , teraz Cannondale daje BB-30 ale to nie do tej ramy . I najważniejsze - komfort jazdy 10/10. Pozdrawiam !

http://bike.mynewmarket.site/alloy-bikes-2017/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi