carrera51

Cannondale Synapse - proszę o radę

Rekomendowane odpowiedzi

carrera51

Szajbajki proszę Was o radę. Trafiło się takie ogłoszenie . No i mam zagwozdkę . Jeszcze nie dzwoniłem do właściciela ale to pewnie rama alu i osprzęt Sora. Koła Shimano . Teraz nie wiem czy 54 Cannondale jest rozmiarem dla 180cm. Widziałem ogłoszenie polskie i cena była ponad 2000, a tu 290 jurków. No i tak myślę i myślę .........Warto ?  Poniżej link do Donedeal.ie .

https://www.donedeal.ie/bicycles-for-sale/cannondale-synapse-road-bike/20334343

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kielbtomcl7

powinien byc w sam raz na 180cm wzrostu , ja mam 182 wzrostu i kiedy testowalem dla siebie cannodale supersix oraz synapse rok temu to obydwa modele odpowiadaly mi w rozmiarach 54 jak i 56, dla pewnosci jednak najlepiej podejsc do lokalnego sklepu rowerowego i przymierzyc dany rozmiar ramy do siebie bo wiadomo kazy ma troche inna budowe ciala, ogolnie fajny rower moim zdaniem

• Dziękuję! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
carrera51

Dzięki!!! Teraz mam ramę 54 i jest idealna. Co prawda to Carrera ale myślę że to się sprawdzi w Cannonie. No i enduro Synapse to bardziej wyprostowana sylwetka jak sądze, a moje jazdy bardzo turystyczne bez agresji :D racingowej :D Pozdrawiam i dzięki. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi