Fimala

Bike fitting - Warszawa, polecane miejscówki

Rekomendowane odpowiedzi

Fimala

Jako, że noszę się z zamiarem wybrania się na Bike fitting to chciałbym poznać opinie i zasięgnąć rady osób z Warszawy i okolic, gdzie najlepiej wybrać w tym celu. Osobiście myślę o AirBike albo kolarski.eu. Macie jakieś doswiadczenia z tymi miejscami? Może polecacie coś innego? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pizzaq

Pozytywne wrażenia, dobra obsługa, sprawdzone na własnym organizmie. RAFBIKE Bródno, ul. Kondratowicza jeżeli dodam że jeżdżę tam na serwis z Wilanowa... ;)

• Pomógł 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Paweł zerwani z łańcucha

ile kosztuje taka operacja u Rafała ?

Edytowane przez Paweł zerwani z łańcucha

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
gabat

Właśnie wróciłem z fittingu w Trirent. Adam jest fizjoterapeutą i szosowcem. Ma wiedzę i doświadczenie. Poza ustawieniem roweru sporo czasu poświeciliśmy sylwetce i technice. Jakie było moje zdziwienie gdy się okazało że mogę dokręcić kadencję do 132 gdzie do tej pory 100 to był max. Jutro przetestuję nowe ustawienie ale czeka mnie sporo pracy nad zmianą sylwetki no bo wiadomo najtrudniej zmienić pamięć swojego organizmu. Mogę to miejsce polecić z czystym sumieniem. Cena 400.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi