Skocz do zawartości

Stout RC6


MajsterPan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio w poszukiwaniu budżetowego widelca amortyzowanego powietrzem natrafiłem na takie cudo:

https://www.olx.pl/oferta/amortyzator-powietrzny-stout-rc6-100mm-27-5-CID767-IDvT34W.html

Czy ma to jakiś sens czy lepiej omijać z daleka? Sprzedawca napisał, że sprowadzone z Tajwanu.

Sprzedawca prowadzi również sklep w którym oprócz tych znanych u nas marek proponuje też amortyzator jakiejś innej magicznej firmy felice jednak tamten nie pasuje mi do roweru.

Odnośnik do komentarza

A takie pytanie jeszcze zadam. Co jak np nie wyjdzie mi z kupnem używki jakiejś to ile wtedy może kosztować doprowadzenie do stanu normalnej używalności i czy może być sytuacja że jest to nie możliwe 

Odnośnik do komentarza

Ja bym nie demonizował tego zakupu. Magury są markowe, a porządnego serwisu tych amorów w Polsce nie ma. Oczywiście każdy pragnie amortzatora znanej marki i z możliwie najwyższej półki, ale czasem do niezbyt ambitnej jazdy nawet naonejmowy sprzęt może okazac się wystarczający. Przecież ten amor kosztuje 440 zł (dużo i niedużo). Jak rozumiem z ogłoszenia amor jest sprzedawany przez sklep. Sklep zapewnia części zamienne, choć w sumie może okazać się, że do jego bebechów pasują inne znane na rynku marki. Skoro sprzedają również amortyzatory znanych marek to można na miejscu pokusić się o porównanie części zamiennych tego amora z markowymi. Jednak zaznaczam...to jest raptem 440 zł i być może sklep daje na niego gwarancję. Jeśli sprzęt wytrzyma choćby dwa sezony to nie ma czego żałować. Jak ulegnie uszkodzeniu wcześniej to reklamacja...czyż nie tak?

 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Aby obowiązywała gwarancja, trzeba robić przeglądy. Jeśli nie ma jak zrobić przeglądu, koło się zamyka. Dlatego ma znaczenie, 1) jakich przeglądów wymaga ta konkretna gwarancja i 2) czy da się je realistycznie zrobić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...