Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. nctrns

Problem z pulsometrem.

Pulsometr w postaci pasa napiersiowego? Jeśli tak, to czy jest dobrze założony i zaciśnięty? Jeśli w zegarku z pomiarem optycznym, to też musi być mocno zaciśnięty, inaczej mogą być przełamania, do tego w ogóle są mniej dokładne. Tapatalk'd
  3. pizzaq

Wspinaczka 2018

@marcin.jka — 72800 m @piotr.solek — 43189 m 🚴 @malkontent — 22074 m @Remigiusz Banach — 19397 m @Yarpenn — 15692 m @Motke — 12884 m @Andrzej Sawicki — 12716 m @SpiderMAN — 12131 m @pizzaq — 11041 m @slavoog — 8054 m @dfq — 7314 m @Sziva — 5183 m @egzo23 — 4833 m @Franz Mauer — 3681 m @Beata Koban — 2209 m
  4. pizzaq

Dystans 2018

@Dario — 12565 km (Cross, Szosa, Gravel) @Csaga — 10394 km (Przełaj/Szosa) @de Villars — 6550 km (SZOSA / "GRAVEL") - CR @Marek Karnecki — 4717 km (MTB / Szosa) - CR @piotr.solek — 3739 km (Hybrid 🚴 SZOSA) - CR @marcin.jka — 3340 km (MTB, Cross, Szosa) - CR @Stryjek — 3042 km (MTB/Szosa) @wasiliew — 2895 km (MTB) - CR @Antyszprycha — 2682 km (Szosa/MTB) - CR @jkob — 2586 km (Cross/Gravel) @Łabędź — 2467 km (MTB/SZOSA) - CR @pizzaq — 2448 km (MTB) - CR @Remigiusz Banach — 2410 km (Szosa) @Motke — 2402 km (MTB) - CR @Andrzej Sawicki — 2287 km (MTB/CX) - CR @Red — 2037 km - CR @zibi_j1 — 1881 km (MTB) @SpiderMAN — 1796 km (MTB) - CR @Kajgana— 1649 km (Szosa/MTB) - CR @lukaszwasil — 1634 km (Szosa) @Puncu — 1611 km (Gravel/Freeride/Street) - CR @Zalas — 1506 km (Gravel/Freeride) - CR @Wojtek — 1452 km (MTB) @Yarpenn — 1440 km (Mroczny Ninja (szosa) / Bestia (fitness)) - CR @JakubP — 1403 km (Szosa, "Gravel") @dfq — 1254 km (MTB) @empet — 1242 km (Cross) - CR @Sziva — 858 km (MTB) CR @suqub — 750 km (Cross) - CR @Franz Mauer - 622 km (MTB) -CR @egzo23 — 566 km (Szosa/MTB) @GBike — 508 km (Szosa) @Mordulec90 — 499 km (MTB) @nonz — 427 km (MTB/XC/ENDURO) - CR @Beata Koban — 427 km (MTB/Szosa) - CR @cywil — 323 km (MTB) - CR @dr0p_ — 178 km (SZOSA) - CR @martines80 — 163 km (MTB) @Azzader — 15 km (MTB) - CR @Łabędź nadchodzę.... 😝🚵‍♂️ Czuwaj!
  5. piotr.solek

Odżywki w kolarstwie

Fakt, kolarz raczej nie kupi odżywki o nazwie "mutant".
  6. Łabędź

Kraków jeździcie coś?

Ech. No to mam nadzieję, że szybko kolano wróci do siebie. @IOO, czy to Ciebie wczoraj widziałem w Raciborowicach z jakimś kolegą? Mijaliście mnie chyba, ja stałem na poboczu po przeciwnej stronie drogi.
  7. Blacky

Gravel/przełaj do 4,5tys zł Co doradzicie?

Cześć wszystkim, Ja też przymierzam się do zakupu jednego z graveli. Jak na razie Marin Gestalt 2 na tapecie, ale przyznam, że wybór jest coraz trudniejszy, bo pojawiają się coraz to nowsze propozycje graveli. Zwłaszcza jak się człowiek rozczytać w graveli hamulcowy z za oceanu. Przeglądałem masę ofert w naszych rodzimych sklepach. Wybór jest na stronach internetowych spory ale już w sklepach gorzej z dostępnością. Po przeczytaniu wielu postów na forum i wielokrotnych sugestiach kolegi Grochowa MTB (dzięki za pomoc) chciałbym przymierzyć rower przed zakupem. Powiedz mi kolego fanatyklech gdzie w Poznaniu lub okolicach mógłbym przymierzyć jakieś gravele i czy już dokonałeś jakiegoś wyboru co do Twojego bike'a. U mnie dystanse bliźniaczo podobne do Twoich Od sierpnia będę pomieszkiwał w Poznaniu i chciałbym maksymalnie wykorzystać czas i dobrać coś pod siebie. Właściwie ktokolwiek z okolic Poznania mógłby się podzielić taką informacją. Z góry dzięki za pomoc
  8. SpiderMAN

Co mnie dzisiaj wkurzyło - powtórka z rozrywki ?

Dzięki wszystkim. Póki co Giant zostaje. Ogarniam budżet, myślę, że jesienią coś się uda domknąć. Wysłane z mojego Neffos X1 Max przy użyciu Tapatalka
  9. Witam chciałbym poprosić o pomoc w wybraniu roweru MTB do kwoty 2500zł. Najlepiej jak by miał jakieś dobrze amortyzatory z przodu, może też być tylni. Wybrałem sobie 4 maszynki które zwróciły moją uwagę: - https://www.decathlon.pl/rower-mtb-rockrider-520s-275-id_8378294.html - https://www.decathlon.pl/rower-mtb-rockrider-540s-275-id_8379042.html - https://www.sklepmartes.pl/sporty/28991-meski-rower-kato-27-18ka2012-ghost.html - https://www.sklepmartes.pl/sporty/28978-meski-rower-martes-bk-edit-3-m-27-s-msbez327x16m140003-kross.html
  10. Od kilku dni mam problem z pulsometrem. Od kilku dni również (za zaleceniem kardiologia) suplementuje magnez. Pulsometr odczytuje szalony i skaczący puls: tzn. przy zwiększającym się wysiłku odczyt jest w miare okej, ale przy schodzeniu z intensywności pulsometr potrafi albo nie schodzić w ogóle, albo schodząc co kilka sekund puls skacze o 3-6 i znowu spada. Np. Po zakończeniu treningu pulsometr pokazuje: 100-99-98-99-100-96-95-97 itd. Strasznie mnie to martwi, szczególnie że kilka dni temu robiłem EKG i właśnie wyszło bardzo dobrze. I tak idę do lekarza, ale czy wina pulsometru jest możliwa (wczoraj wymieniłem baterię). Dodam, że moja wydolność na rowerze nie zmalała i nie mam problemów z oddychaniem. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  11. nctrns

Pomoc w wyborze komputerka rowerowego

Wahoo się do tego co chcesz nie nada. Bez pomiaru mocy z wahoo za bardzo nie potrenujesz.p Tapatalk'd
  12. Kkaaeell

Używany rower do 3000zł

Szukawz jeleni co beda Ci podsowac pod nos oferty? Podrzuc linki owerow ktore Cie interesuja a my mosemy Ci podpowiedziec czy warto czy nie
  13. Eddek

PRZYWITAJMY SIĘ :) !

No to i ja się przywitam Jestem Krzysiek, dla znajomych Eddek i kompletnym przypadkiem z tego samego podwórka co SzajBajk, czyli Zielonej Góry. Na rower wróciłem po 11 latach przerwy spowodowanej zrobieniem prawka Cóż, lenistwo wygrało. Powrót podyktowany był względami zdrowotnymi, jako że po operacji kolana zalecana była rehabilitacja i doktor zalecił właśnie rower. Oryginalnie odgruzowałem starego Wolsztyna Jaguara MTB, ale w kolejnym sezonie stwierdziłem, że jednak potrzebne jest coś bardziej w moim wymiarze (Jag był kupowany w czaszach szkolnych, gdy byłem 15cm niższy. I tak teraz jestem posiadaczem Authora Classica rocznik 2015 w rozmiarze 22". Wygląda on o tak to: Względem serii zmieniło się dość nie wiele, korba z Suntoura wymieniona na Alivio T4060, dodane rogi i pare drobiazgów, nie jestem maniakiem lekkości, co waga roweru dość dobitnie odzwierciedla (>15kg). Reszta na tą chwilę stockowa, ale to się zmieni w ciągu najbliższych godzin, bowiem w pudełku czeka już cały zestaw do przebudowy napędu na 3x9. Jeżdżę raczej rekreacyjnie, nie uznaje tego za treningi, raczej przejażdżki (w których często towarzyszy mi żona) w lekkich warunkach, głównie drogi/ścieżki, czasem trochę leśnych duktów. W porównaniu do chyba większości tu obecnych jestem tym kolesiem na końcu peletonu, który zdyszany próbuje nadążyć.
  14. Dzisiaj
  15. Witam, Kupiłem nowy rower z racji degradacji mojego starego authora, a mianowicie Kross'a Level R5 2017. Rower ten wyposażony jest w część podzespołów grupy Deore, jednak po latach użytkowania authora na przerzutce Alivio główną cechą jaka mnie denerwowała to luźny łańcuch obijający się na wszystkie strony podczas zjazdów w trudnym terenie. Postanowiłem więc wymienić tylną przerzutkę zaraz po zakupie. W rowerze znajduje się przerzutka Shimano Deore RD-M610 SGS i dedykowane manetki Shimano Deore SL-M610. Zwracam się z zapytaniem czy przerzutka Deore XT M786 Shadow+ lub SLX RD-M7000 SGS będą pasować do mojego roweru? Z góry dziękuję za pomoc.
  16. Sziva

Koszulka w wersji mocno luksusowego premium

Już jestem zadowolona - najbardziej z jakości wykończenia rękawów. Nareszcie nic mi nie łopocze ani się nie podwija (zwykłe wszyte gumy powodują, że podczas jazdy rękaw podjeżdża mi do góry).
  17. Antyszprycha

Koszulka w wersji mocno luksusowego premium

Nie mój klimat, za dużo się dzieje, ja gustuje w gładkich lub prawie gładkich koszulkach. Jedyna na której się sporo dzieje To koszulka Zwift Team. Ale nie powiem bo jest ładna, na pewno będziesz zadowolona z jakości wykonania. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
  18. SzpiceR

Pierwsza szosa 16lat

Masz 16 lat i 170? Ile jeszcze urośniesz? 5cm? To nadal rozmiar S Zresztą w przypadku szosy lepsza będzie za mała rama niż za duża.
  19. epic_25

Pierwsza szosa 16lat

Czyli celować w S w każdym przypadku? Mam nadzieję, że jeszcze coś urosnę, a z roweru chciałbym skorzystać przez pare sezonów. Kolorystyka Krossa rowniez mi odpowiada, ponieważ drugi rower jest w podobnej kolorystyce (szary mat z żółtymi dodatkami)
  20. trollu

Wytrzymały Amortyzator

jazda jak jazda ale lądowanie na płaskim gdzie cały zawias się składa to chyba wszystko prędzej czy później poleci. Można poszukać czegoś z adamantium albo vibranium ale takie rzeczy to u Marvela
  21. piter614

Giant Boulder Team z 2000 roku

Nie jest to gigant ale też posiadam rower do łomotu i dłuższych dystansów, jeżdżę też nim do pracy oraz zimą
  22. SzpiceR

Pierwsza szosa 16lat

Sprzęt jest warty tyle, ile ktoś jest w stanie za niego zapłacić. Nie ma co ukrywać, że kross to nie jest segment premium więc cena jest w miarę ok chociaż i tak wolałbym dorzucić te 200plnów to tribana 540. BTW rozmiar M będzie dla Ciebie za duży
  23. epic_25

Pierwsza szosa 16lat

Witam, w sierpniu kończe 16lat i planuje nad zakupem pierwszej szosy, wybór padł na Kross Vento 4.0 z 2018r w rozmiarze M. Mam 170cm wzrostu, a sam rower będe zamawiał przez OLX poniewaz jest w bardzo dobrej cenie. Obecnie jezdze rowerem MTB 29" w rozmiarze M (45cm) i jest dla mnie odpowiedni. Czy taki kross jest wart swojej ceny? Mowa tu o 3200PLN.
  24. SzpiceR

używany rower szosowy do 3000zł

Jakiej odpowiedzi spodziewasz się pisząc tak konkretny post? Pisz skąd jesteś, wrzucaj jakieś linki
  25. piter614

Avid db3 nie hamują!!!

Tak jak pisze sziva trzeba ją odpowietrzyc to że producent tak napisał nie znaczy że są dobrze odpowietrzone, Płyn dot 5.1 kupisz na allegro lub poprostu w motoryzacyjnym Do odpowietrzania trzeba strzykawki Ja kombinowałem że strzykawkami z apteki z tloczkami gumowymi, plus zestaw do kroplowki czyli był wężyk i taka blokada końcówki dorobiłem w pracy koszt 5 zł Jednak zaciski od kroplowki popekaly na raz się nada takie coś Jednak polecam http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7322857727 Koszt nie duży jednak polecam bo jest profesja i nie trzeba nic kombinować No i się przyda jak kupiłeś hample Tutaj link do filmiku gość fajnie pokazuje jak odpowietrzyc prawidłowo Tutaj ten zestaw co zrobiłem ja jednak dodam tylko że końcówki zrobiłem sam bo mam możliwość
  26. nctrns

Kraków jeździcie coś?

Na jesieni sobie kuku zrobiłem na spinningu. Kwestia pozycji i tego że to nie buja jak stoisz. Tapatalk'd
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się